انگلستان coronavirus مرگ و میر را افزایش می دهد توسط 917 مجموعه به صلیب 10,000

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

مرگ و میر از coronavirus تنظیم شده است و برای عبور از 10,000 بیش از آخر هفته با آمار و ارقام منتشر شده در روز شنبه قرار دادن کل تجمعی در 9,875 مرده (روز ظهور 917) و 78,991 مثبت مورد به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون ساخته شده “بسیار خوب پیشرفت” در بیمارستان.

ارقام مربوط به مرگ و میر و موارد در بیمارستان; آنها را شامل نمی شود کسانی که در خانه های بازنشستگی مراقبت از خانه و hospices بالا بردن نگرانی که کلی مرگ رقم ممکن است در حال حاضر عبور از 10 ، 000. وزیر بهداشت مت Hancock معتقد است اوج هنوز در راه اند.

خیابان داونینگ صادر مختصری به روز رسانی در جانسون: “نخست وزیر در ادامه به ایجاد بسیار خوب در حال پیشرفت است.”

هنکاک رو نصب انتقاد از بهداشت حرفه ای و دیگران بیش از “خطرناکی پایین” سطح فرد حفاظت تجهیزات در برخی از بیمارستان ها با وجود ارتش و دیگران درگیر در ارائه میلیون ها قطعه در سراسر انگلستان است.

Chaand Nagpaul از انجمن پزشکی بریتانیا گفت: “هیچ پزشک باید همیشه باید در راه آسیب است زمانی که آنها به کار در این بی سابقه ای در برابر این هرگز مهم تر بوده است”.

“این است که آنفولانزا. ما در برخورد با ناشناخته بسیار عفونی و به طور بالقوه کشنده ویروس است که در حال حاضر ادعا کرد که زندگی چندین بهداشت و درمان کارگران است. آن پوچ است که افراد آموزش دیده برای درمان این بیماری هستند که نمی شود به طور مناسب محافظت شده – و بدون آنها ما چهره واقعی فاجعه”.

هنکاک نشان داد که 19 بهداشت حرفه ای مرده بود از coronavirus در روزهای اخیر بسیاری از آنها از هند و آسیا و خاورمیانه و آفریقایی کارائیب جوامع است. آنها عبارتند از: هند-منبع Jitendra Kumar Rathod.

Nagpaul گفت: “این کاملا غم انگیز است. از نظر پزشکان که من نماینده آن بسیار مورد که 10 از 11 پزشکان از سیاه و آسیایی, پیشینه اقلیت تقریبا همه آنها پس از آمدن از خارج از کشور با توجه به داشتن زندگی خود را به خدمات سلامت”.

وزرا و مقامات بهداشت تصریح کرد: پیام اصلی به ماندن در خانه برای مقاومت در برابر بازدید از محلی ساحل و یا پارک با وجود آب و هوای گرم با درجه حرارت انتظار می رود برای رسیدن به عنوان بالا به عنوان 26°C (78.80°F) در برخی از مناطق بیش عید پاک تعطیلات آخر هفته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>