دو مقامات بالا برای نظارت بر هر یک از 121 تا نقاط

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Maulshree ست , Asad Rehman , Amil <url> | لکنو Noida | انتشار: 11 آوریل سال 2020 5:19:57 am

Coronavirus cases, india lockdown, UP hotspot, Up news, indian express news با توجه به دولت, جمعیت 5.31 لاخ است ساکن در نقاط شناسایی شده تا کنون. (بازنمودی تصویر)

ترسیم مهار سیاست برای 121 نقاط در سراسر 15 منطقه اوتار پرادش دولت در روز جمعه گفت که یک قاضی و یک افسر پلیس خواهد بود مسئول هر یک از این نقاط است که مهر و موم شد از روز شنبه در نیمه شب.

در بررسی این وضعیت با سران 11 کمیته در نمایی از مستند های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش coronavirus وزیر یوگی Adityanath دستور داد نظارت دقیق از موارد مشکوک از coronavirus در نقاط.

با بیان اینکه 75 درصد از 433 coronavirus موارد در دولت بودند از 121 نقاط اضافی دبیر کل (صفحه اصلی) Awanish کومار Awasthi گفت: “هر یک از نقاط خواهد بود سنگر گرفتند. وسایل نقلیه و مردم خواهد بود challaned اگر آنها در بر داشت در حال حرکت در منطقه است. معافیت داده خواهد شد و به روزنامه ها و نقاط مهم که باید به طور مرتب قبل از دست.”

“اگر مهار ورزش موفق است و سپس ما ممکن است قادر به کنترل گسترش بیشتر ویروس,” او اضافه شده است.

با توجه به دولت, جمعیت 5.31 لاخ است ساکن در نقاط شناسایی شده تا کنون. “در این نقاط 265 آستان تحویل مواد غذایی و 446 سبزی تحویل شد تضمین این جمعه” Awasthi گفت.

دولت همچنین گفت که حتی به 50 لاخ لیتر شیر تولید شده در کشور روزانه به طور متوسط 33 لاخ لیتر توزیع شده از طریق درب به درب تحویل از موارد ضروری. دولت همچنین گفت که 80 درصد از کل 3.50 کرور جیره دارندگان کارت — در حدود 2.75 کرور — توزیع شده جیره تا تاریخ.

Ramping تا تست امکانات در این نقاط و همچنین در دیگر مناطق آسیب دیده از دولت Awasthi گفت که وزیر دستور داد نظارت از غرب و باز کردن امکانات تست در Noida گریتر نیدا و سهرنپور. “در طول جلسه بررسی این وزیر نیز دستور داده است که جمع آوری نمونه مراکز باز شود در هر یک از 75 مناطق در دولت,” او اضافه شده است. او همچنین گفت که در دستورالعمل وزیر پوشیدن ماسک در حال حاضر ساخته شده اجباری در دولت و سفارشات صادر شده است به اقدام علیه افرادی که نمی خواهد خود را پوشش چهره در حالی که ترک خانه های خود. “اگر مردم ندارد ماسک صورت, سپس آنها می توانید با استفاده از پارچه یا gamcha یا dupatta برای پوشش چهره خود گفت:” Awasthi.

“در برخی از موارد مشاهده شده است که اجتماعی فاصله نمی شد که به دنبال آن در بانک ها و جیره مغازه ها. بنابراین وزیر کارگردانی کرده است به نگاهی دقیق عمل اجتماعی که در آن فاصله است که حفظ” Awasthi اضافه شده است.

در لکنو دولت های منطقه با کمک از فروشندگان محلی آغاز شده است صفحه اصلی-تحویل اقلام ضروری به 12 نقاط مهم در این منطقه است. برخی از ساکنان گفت که حجم و فرکانس از زایمان کاهش داده بود.

“ما همچنین کمک گرفتن از شهرداری شرکت کارکنان. آنها دریافت تحویل در موانع و ارائه آنها را به خانه. این که انجام شده است در سراسر شهرستان. ما مرتب اقلام ضروری در سطح محلی. شیر وسیله نقلیه می رسد هر منطقه در صبح و به دنبال آن سبزی چرخ دستی. اکثر مردم می توانند خرید ملزومات از مغازه ها در منطقه گفت:” اضافی ناحیه دادرس ترانس Gomti منطقه Vishwa بوشان Mishra.

مظفر خان (48) یکی از Qaiserbagh در لکنو که یکی از نقاط مهم گفت که مردم مواجه نگردند foodgrain و دیگر ملزومات در چهارشنبه روزی که دولت ذکر شده مهار مناطق ممنوع کردن ورود و خروج. “من فکر نمی کنم وجود خواهد داشت هر گونه نیاز به foodgrains در این منطقه در روزهای آینده. دولت این است که اطمینان حاصل کرد که فروشندگان محلی به این منطقه می آیند و فروش سبزیجات. در حال حاضر هر کس به اندازه کافی برای یک هفته یا بیشتر. بنابراین ما نیست به نام خط تلفن شماره به صورت جیره. اگر ما پس ما را ببینید و در مورد آن بعدا گفت:” خان.

یکی دیگر از ساکنان Triveni نگر دیگری مهار منطقه موافقت با خان. “شیر و سبزی, نان و دیگر خدمات ضروری فروشندگان شده است از آمدن به محله. اگر چه تعداد آنها رفته اند پایین آنها اطمینان حاصل کرد که این منطقه دارای مواد غذایی کافی گفت:” resident که نمیخواستند برای شناسایی شود.

در لکنو را Sadar منطقه Vikas Gupta (45) گفت: چند روز پیش و سبزیجات به فروش در قیمت های بالاتر با توجه به کمبود عرضه است. “اما در حال حاضر دولت تضمین کرده گیاهی منابع. ما در حال گرفتن مواد غذایی تحویل داده است. اما برخی از سبزی فروشندگان هنوز هم overcharging گفت:” گوپتا.

در ضمن دلهره و هرج و مرج غالب در مهار مناطق در Noida با هزاران نفر از خانواده ها در پشت دروازه قفل شده شکایت که ترتیبات برای تحویل اقلام ضروری بودند ناکافی است.

به گفته ساکنان صف های طولانی دیده می شد در جامعه گیتس به عنوان مردم در صف برای خرید سبزیجات و میوه ها و شیر. از آنجا که جوامع در حال مهر و موم شده هیچ کس به جز بهداشت و دولت منطقه مقامات مجاز برای ورود و یا خروج از مناطق.

در حالی که در برخی از جوامع آنلاین تامین کنندگان مجاز بودن هستند تا فردی, برج, برخی از ساکنان گفت: برخی از فروشندگان کاهش یافته و با استناد به مشکلات لجستیکی. مردم محلی نیز ادعا کرد که بسیاری از فروشنده تماس های داده شده توسط دولت غیر کاربردی است.

“وجود هرج و مرج از آنجا که بسیاری از مردم در حال جمع آوری در جامعه گیتس برای لوازم. چند تحویل شرکت به ما گفته اند آنها ارائه خواهد شد به علت مشکلات لجستیکی است. اگر یک سیستم است نه ابداع به زودی نه تنها منابع اجرا شود اما وجود خواهد داشت و نزاع بیش از حد” گفت: ساکنان یک جامعه در بخش 137 که در آن سه نفر از اعضای یک خانواده مثبت بودند.

در حالی که دولت مطلع RWAs که میوه و سبزی فروشندگان خواهد بود مستقر در دروازه از جوامع دیگر ضروری تحویل نباید متوقف شود و مردم محلی ادعا که منابع پراکنده شدند.

مقامات گفتند که در حال کار به سمت ساده سیستم. “اواخر پنج شنبه شب پلیس و مقامات دولت بازدید هر کانون به اطمینان حاصل شود که ساکنان تمام لوازم ضروری. ما باید لباس محلی فروشگاه های مواد غذایی و پزشکی مغازه ها برای این است. میوه ها و سبزی فروشندگان شده اند مستقر در دروازه و عرضه شیر بیش از حد تضمین شده است. ما در حال تلاش برای به حداقل رساندن ناراحتی گفت:” Suhas LY, DM Gautam Buddh نگر.

“ما در حال تلاش برای کشف کردن یک مکانیسم است که در آن جوامع است که می تواند مدیریت تحویل تا در داخل برج را مجاز به انجام آن است. در این نقطه ما را به نگاه در این منطقه و تعداد زیادی از مردم در هر کانون و با تدبیر و برنامه ریزی بر این اساس,” او اضافه شده است.

در Noida اکثریت 64 گزارش coronavirus موارد مرتبط شده اند به یک ایمنی و آتش نشانی شرکت در بخش 135.

به گفته مقامات پزشکی این فرآیند غربالگری در نقاط باقی خواهد ماند همان است که در قبل و تیم را به بازخورد در علائم از ساکنان در این منطقه است. در هر منطقه وجود داشته است حداقل دو مورد.

در جوامع مسکن در بخش 137 و بخش 100, در میان دیگران, قرنطینه به مدت 14 روز در حال حاضر به پایان رسید و دولت معتقد است که شانس بیشتر موارد از این مناطق کم است. تنگ شب زنده داری باقی مانده است برای دیگران. به گفته مقامات این موارد شده اند محدود به یکی از دو ایمنی و آتش نشانی شرکت و یا کسانی که با سفر در تاریخ و فوری خود را تماس با ما. آنها رد هر گونه نمونه از جامعه انتقال در حال حاضر.

“در این نقطه به نظر می رسد که زنجیره ای از موارد که آغاز شده بود با اولین ایمنی و آتش نشانی شرکت رسمی را متوقف خواهد کرد در آینده چند روز. با توجه به گسترده ما غربالگری ما تا به حال شناسایی اعضای خانواده است که تا به حال آزمایش مثبت است. با این لینک شکستن این موارد را به عنوان به خوبی. این تیم خواهد بود تماس تا خانواده ها برای پیگیری علائم و نمونه خواهد شد بر این اساس” گفت: Dr Anurag Bhargava از گوتام Budh نگر وزارت بهداشت.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>