دو LA Lakers بازیکنان تست مثبت برای COVID-19

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

دو نفر از اعضای لس آنجلس لیکرز را آزمایش مثبت برای کروناویروس جدید به عنوان Philadelphia 76ers همچنین تایید کرد که سه نفر از بازیکنان خود را به حال قرارداد این بیماری است. لیکرز گفت: آنها آزمایش بازیکنان خود را به دلیل در مارس 10 آنها بازی بروکلین نتس که تا به حال چهار بازیکن قبلا تست مثبت برای ویروس. لیکرز گفت: تیم پزشکان به دقت نظارت این دو بازیکن است.

“ما امروز آموخته است که دو بازیکن لیکرز باید آزمایش مثبت” گفت: لیکرز سخنگوی آلیسون Bogli در انتشار اخبار. “هر دو بازیکن در حال حاضر بدون علامت در قرنطینه و تحت مراقبت تیم پزشک.

همچنین بخوانید: ‘زندگی است که به نوعی خسته کننده در حال حاضر, اما در پشت ذهن ما آشفته و نگران’

“همه بازیکنان و اعضای لیکرز کارکنان خواسته شده به ادامه رعایت عزت قرنطینه و پناهگاه در خانه دستورالعمل از نزدیک نظارت بر سلامت خود را با مشورت شخصی خود پزشکان و حفظ ارتباط مستمر با تیم است.”

این Sixers گفت: موارد مثبت کشف شد پس از مقامات بهداشت هشدار داد که برخی از بازیکنان و مربیان و کارکنان پشتیبانی شده ممکن است در معرض COVID-19.

مانند Sixers لیکرز کاهش یافته است به نام این بازیکن که تست مثبت است.

بوستون سلتیکز و دنور ناگتس نیز اعلام مثبت آزمون در روز پنج شنبه برای COVID-19.

همچنین بخوانید: مشعل المپیک می رسد در ژاپن پیش از توکیو 2020

روز شنبه, کمیسر آدم نقره گفت: بازیکنان NBA باید در نظر گرفته شود “سوپر پخش” این بیماری است. نظرات خود را آمد در میان انتقاد ثروتمند که ورزشکاران در حال گرفتن تست شده برای این ویروس پیش از بستری بیماران در بیمارستانهای آمریکایی.

این Sixers گفت: سه نفر در خود انزوا در حالی که نظارت توسط متخصصان پزشکی.

“سه نفر را دریافت تست مثبت نتایج جستجو برای COVID-19” این Sixers گفت. “سایر نتایج آزمون در حال حاضر منفی است. ما گزارش این اطلاعات به دولت های محلی و مقامات بهداشتی به عنوان مورد نیاز است.”

“سلامت بازیکنان ما کارکنان طرفداران و جامعه میباشد و ما همچنان به هدایت توسط کارشناسان پزشکی در این زمان ،

همچنین سلتیکز کرد و گفت: حداقل یک بازیکن مثبت آزمایش به عنوان بخشی از یک سری از آزمایشات آنها در حال انجام در تیم خود است.

سلتیکز گفت: این بازیکن بود تا هر گونه علائم و ادامه خواهد داد تا جدا شود.

“تست آغاز شد به دلیل قرار گرفتن در معرض شناخته شده صورت مثبت” سلتیکز سخنگوی گفت. “این تیم در انتظار نتایج آزمایش های بیشتر و ارتباط آنها را به عنوان مناسب است.” زودتر دنور ناگتس گفت: یکی از اعضای این سازمان تا به حال آزمایش مثبت اما مشخص نیست که آیا این فرد یک بازیکن است.

“کسی که مورد آزمایش قرار گرفت و پس از تجربه علائم سازگار با COVID-19 مارس 16th, در حال حاضر تحت مراقبت تیم پزشکی کارکنان و خود در انزوا” این تیم گفت.

تعدادی از بازیکنان NBA آزمایش مثبت برای COVID-19 پس یوتا رودی Gobert تایید شد که قرارداد این بیماری در هفته گذشته باعث شد لیگ به تحمیل نامحدود تعلیق در بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>