دو در MP زندان رزرو تحت NSA برای حمله به پلیس تست COVID-19 مثبت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Milind Ghatwai | بوپال | به روز شده: مارس 12, 2020 7:00:50 pm

Madhya pradesh cops attacked, satna jail prisoners tests positive, indore police attack, indore constable attack, coronavirus lockdown, COVID-19, indian express ایندور: این screengrab از کلیپ حادثه در هفته گذشته نشان می دهد که پاسبان در حال اجرا به عنوان اراذل و اوباش او را تعقیب می کردند در حالی که پرتاب سنگ به او. پس از آن او بازگشت به نقطه با تقویت.

دو NSA بازداشت شدگان منتقل شده به ساتنا زندان از ایندور باید آزمایش مثبت برای coronavirus ارسال زندان مقامات در حالت وحشت.

هر چند این دو تا به حال نگه داشته شده است در جدا کردن سلول های آنها در تماس نیست فقط با کارکنان زندان اما همچنین برخی از زندانیان است.
ADG (زندان) Gaziram مینا گفت: هند اکسپرس که دو NSA زندانیان فرستاده شده به بیمارستان. او گفت: افرادی که در تماس با آنها در حال ترسیم و تمام خواهد شد قرنطینه و آزمایش شده است.

وجود دارد حدود 2500 زندانی در ساتنا زندان است.

دو بخشی از یک گروه از چهار متهم از ایندور که حلیم سنگ در سر پاسبان در تلاش برای به اجرا درآوردن مستند در Chandan نگر محل این شهر در هفته گذشته.

دو نفر دیگر متهم فرستاده شد به Jabalpur, اما به عنوان یکی از آنها را نشان داده است علائم COVID-19 آنها گرفته شد و به انزوا بخش از یک بیمارستان دولتی. یکی از آنها دارای آزمایش مثبت و دیگری منفی است. مینا بود روز شنبه گفت: ایندور پلیس تا به حال مطلع شده است و پرسنل پلیس که به همراه متهم به جبال پور نیز در قرنطینه می شود.

چهار از ایندور گرفته شد به جبال پور و ساتنا زندانها به عنوان NSA زندانیان نگه داشته و نه در زندان در منطقه ای که به آن تعلق دارند.

این حادثه در ایندور صورت گرفت در 7 آوریل حدود 6 بعد از ظهر زمانی که پاسبان متوقف شد و یک خودرو حامل بیش از پنج نفر که می خواست به خرید سبزیجات با هجوم محدودیت.

یک کلیپ ویدئویی کوتاه نشان داد پاسبان در حال اجرا به عنوان اراذل و اوباش او را تعقیب می کردند در حالی که پرتاب سنگ به او. IG (ایندور) ویوک شارما گفت: هند اکسپرس که پاسبان به سرعت بازگشت و با تقویت و وضعیت تحت کنترل در آورد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>