غم انگیز منظره از مهاجران در راه رفتن به خانه باقی خواهد ماند یک لکه بر روی مودی نخست: CWC

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره کار کمیته (CWC) این بالاترین تصمیم گیری بدن در روز پنج شنبه گفت: این منظره غم انگیز از هزاران نفر از کارگران مهاجر در نظر گرفتن یک پیاده روی طولانی بازگشت به روستاهای خود در پی از 21 روز در سراسر کشور مستند را “برای همیشه باقی می ماند یک بلات” در مودی دولت است.

به CWC در آن جلسه از طریق ویدئو کنفرانس و ریاست کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی با انتقاد از دولت برای “نه هیچ فکر رو به وخامت” اوضاع اقتصادی در پی گیر و خواستار یک نیروی کار متشکل از اقتصاددانان مشهور جهان نشان می دهد اقدامات لازم برای مقابله با بحران.

همچنین متعهد به ادامه آن unstinted پشتیبانی به مرکز و دولت در برخورد با این وضعیت.

“به CWC است از این نظر که دولت داده نشده است هر آنچه فکر به وضعیت اقتصادی رو به وخامت. این نیست بروک هر گونه تاخیر. بسیاری از ایده های مفید در جدول” را بخوانید CWC بیانیه.

“به CWC خواسته است که دولت باید به سرعت تعیین اقتصادی نیروی کار متشکل از اقتصاددانان مشهور جهان نشان می دهد سه برنامه – اولا یک طرح اضطراری در عرض یک هفته, دوم, کوتاه مدت و میان مدت برنامه ریزی در عرض یک ماه و ثالثا متوسط تا دراز مدت طرح ظرف سه ماه به منظور حفاظت و احیای اقتصاد” آن را گفت.

به CWC گفت: آن را آگاهانه است که در هند و کل جهان به صورت یک بحران بی سابقه با توجه به گسترش سریع Covid-19 که پتانسیل را دارد که ادعا می کنند صدها هزار نفر از زندگی و نابودی اقتصاد جهانی.

“از روز اول فرد آزمایش مثبت در هند کنگره تمدید کل خود که به حمایت از دولت مرکزی و دولت در تلاش های خود را برای مقابله با قبر و شرایطی اتفاق می افتند. این کنگره فرصتی برای ادامه آن unstinted حمایت” به آن اضافه شده است.

در این بیانیه گفت: منظور از اولویت های قبل از دولت باید برای جلوگیری از گسترش ویروس درمان پزشکی به افراد آلوده معیشتی و حمایت از فقرا و تعمیر و نگهداری تامین ملزومات و اقدامات لازم برای مقابله با یک کشویی اقتصاد است.

“این است که در یک روح همکاری و انتقاد سازنده که CWC آرزوها به اشاره است که اقدامات انجام شده توسط مودی دولت تا کنون ترک های زیادی را به دلخواه و با وجود چند قبر کاستی. ضروری است که ما آدرس این کاستی” به آن اضافه شده است.

“در مهار و درمان دولت اشتباه در اتخاذ یک استراتژی محدود تست. یک مستند و یا هر گونه محدودیت بیهوده است مگر اینکه همراه با آزمایش های گسترده. توضیح ما قرار نیست برای استفاده کامل حتی ما محدود تست ظرفیت. ناقص استراتژی باید تجدید نظر شده و تست باید مقیاس فوری.”

به CWC از دولت خواست به انجام عظیم تولید و تهیه تجهیزات حفاظت شخصی (PPE), Hazmat مناسب بدن, لباس, عینک, دستکش, N-95 ماسک و هواکش.

“پزشکی زیرساخت باید گسترش یافته در جای پای جنگ با بیشتر جداسازی بخش های بیمارستان تخت, تست, آزمایشگاه قرنطینه امکانات و غیره. عرضه مواد مخدر باید حفظ شود, در قبل از فوریه سطوح و در تمام فروشگاه های مواد مخدر باید کارگردانی و تسهیل به عملکرد مناسب تعداد ساعت در روز است.”

به CWC تأسف است که دولت “مفتضحانه شکست خورده” به ارائه بودجه کافی برای امرار معاش و حمایت از افراد فقیر است.

“مالی طرح اقدام من اعلام کرد در مارس 25 بود ولخرجى ناامیدانه ناکافی و چپ کردن چندین آسیب پذیر بخش است. آن موفق به القای اعتماد به نفس در بین فقرا و, به عنوان یک نتیجه ما شاهد این منظره غم انگیز از هزاران نفر از کارگران مهاجر به شدت در تلاش برای بازگشت به روستاهای خود با هر وسیله آنچه از جمله ، این منظره برای همیشه باقی می ماند یک لکه بر روی مودی دولت است.”

به CWC خواستار آن شدند که دولت باید بلافاصله اعلام FAP دوم است که اطمینان بخشیدن به مردم فقیر و همچنین ارائه حمایت مالی کافی به این بخش است که از سمت چپ از جمله مستاجر کشاورزان بی زمین کشاورزی کارگران MGNREGA کارگران گذاشته و کارگران صنعتی و مرد Jan Dhan دارندگان حساب.

“این مهمترین وظیفه دولت برای اطمینان از پناهگاه اجاره امداد و دستمزد و مواد غذایی به فقیر. این NYAY طرح مطرح در کنگره را ارائه می دهد مفید مدل است که می تواند اقتباس و اجرا” در بیانیه ای گفت:.

این حزب گفت: زنجیره تامین به کرور از مردم به ویژه کسانی که زندگی در شهرها و روستاهای دور افتاده شده اند به شدت مختل آماده سازی ضعیف و بی فکر سفارشات و اطلاعیه ها.

“اگر مردم برای زنده ماندن در یک مستند این زنجیره تامین باید بلافاصله ترمیم و نگهداری در طول دوره محدودیت” به آن اضافه شده است.

کنگره از دولت خواست به اقدامات مانند برش GST نرخ برای مدت سه ماه بر روی محصولات از مصرف mandatorily تعویق انداختن مهلت پرداخت مالیات و EMI تاریخ به تاریخ 30 ژوئن و فراتر از بازگرداندن به فکر کاهش نرخ بهره در PPF و پس انداز های کوچک.

“هر گام هر چند کوچک را قابل راحتی به مردم در این شرایط سخت و پر استرس بار.”

به CWC اشاره کرد که همه این اقدامات نیاز به منابع عظیم به لحن تومان 5-6 لاخ کرور یا دلار 70 تا 80 میلیارد دلار است. “هر چیزی کمتر خواهد بود کاملا کافی و در واقع ممکن است این وضعیت را تشدید کند. این منابع می تواند در بر داشت در داخل کشور و تا حد زیادی در هزینه بودجه از دولت مرکزی و دولت برای 2020-21.”

به CWC گفت: اقتصاددانان برجسته حمایت کرده اند با این ادعا که “ما باید هر آنچه در آن طول می کشد” و پیدا کردن منابع به صندوق چند بعدی تلاش برای نجات مردم و کشور است.

این حزب بیشتر از دولت خواست برای اطمینان از بازگشت هزاران نفر از دانش آموزان هندی, هندی شهروندان و ملوانان رشته در خارج از کشور به خانه های خود پس از تست مناسب.

آن گفت: اکثر دولت های ایالتی شکایت کرده اند ناکافی منابع مالی در شرایطی که مرکز انتشار سهم دولت در GST و خواستار آن آزادی فوری به آنها را قادر به مبارزه با Covid-19 بیشتر موثر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>