پیگیری برای تست: اتاق کنترل در خط مقدم تلاش ها برای مهار Covid-19 …

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

با بیش از 100 مثبت Covid-19 موارد شناسایی شده در حداقل نه متحده در سراسر کشور — به غیر از دهلی نو — Uttar Pradesh, ماهاراشترا, تامیل نادو و کرالا, در میان دیگران, راه اندازی اتاق کنترل به عنوان مراکز گره به پیگیری گسترش این ویروس توسط پردازش اطلاعات در زمان واقعی از ولسوالی هماهنگی درب-به-درب نظارت و آزمایش مردم است. در اینجا این است که نگاهی به آنچه این که چگونه این اتاق کنترل عملکرد.

اوتار پرادش

1600 متر مربع سالن در طبقه چهارم از سلامت اداره در لکنو در حدود 20 نفر نشسته قبل از صفحه نمایش کامپیوتر پردازش داده های تماس و هماهنگی با مقامات بهداشتی در 75 منطقه.

“ما متصل به دولت خط تلفن (18001805145) برای دریافت ورودی از سراسر کشور. ما نیز در تماس با مقامات ارشد به تصویب و لازم ورودی به منطقه” گفت: یک عضو هیات درخواست ناشناس ماندن.

فضای اضافی و سخت افزار از قبیل کامپیوتر پایانه اختصاص داده شده است در این ساختمان به گسترش عملیات. اتاق کنترل داده ها نزدیک به 60 ، 000 نفر با نام و شماره همراه و آدرس.

“تعداد خروجی رفته بود تا 2000 یک روز هنگامی که کارگران مهاجر بودند ورود دولت در هفته گذشته” اتاق کنترل رسمی گفت.

تا اتحاد اختصاص داده 246 بیمارستان برای درمان Covid-19 بيمار.

اینجا را کلیک کنید برای پوشش کامل از Covid-19 همه گیر

Telangana

اتاق کنترل راه اندازی شده اند در دولت دبیرخانه در حیدرآباد بیشتر حیدرآباد شهرداری شرکت و در هر سه اصلی پلیس commissionerates در حیدرآباد Cyberabad و Rachakonda. جدای از این هر منطقه خود اتاق کنترل برای نظارت بر Covid-19 موارد و برای به اجرا درآوردن ملی مستند.

ایالت اتاق کنترل می شوند و توسط دو IAS افسران Rahul Bojja و Anil Kumar; در حالی که دولت وزرای فناوری اطلاعات سلامت دامپروری و هماهنگ به طور منظم با رئیس دفتر وزیر.

منطقه کنترل اتاق در تعامل با پلیس و تیم پزشکی ردیابی Covid-19 مظنون از طریق درب-به-درب نظارت است. یک نرم افزار TSCop کمک می کند geotag خانه های خارجه و عودت کنندگان و مخاطبین خود را. افراد زیر صفحه اصلی قرنطینه نیز خواسته شده است به گرفتن عکس های سلفی و ارسال آنها را آنلاین.

سه بيمارستان در حیدرآباد شده اند اختصاص داده شده برای درمان Covid-19 بيمار. یک مرکز بزرگ در حال آمدن است تا در Gachibowli مجموعه ورزشی با 14,000 تخت.

همچنین بخوانید: دولت ممکن است به قرض گرفتن ₹40k کرور به عنوان بسته های پول متحده به دنبال بودجه

تامیل نادو

دولت 200-فرد قوی 24×7 اتاق کنترل اجرا از اداره بهداشت عمومی در Chennai, در علاوه بر این به خاص اتاق کنترل در هر منطقه. “ما یک پورتال (stopcorona.tn.gov.در) بر آن شدیم تا با قرار دادن اطلاعات” یک مقام ارشد از موسسه ملی بهداشت ماموریت – تامیل نادو گفت.

مناطق ارائه سه تغييرات کنترل دولت هر روز اتاق: یک در تجهیزات پزشکی و دو گزارش های روزانه در تعداد زیادی از مردم قرنطینه; وضعیت سلامت خود را چگونه بسیاری از نمونه های آزمایش شده اند و چگونه بسیاری از آزمایش مثبت است.

مسئولیت ها تقسیم شده اند و در دولت اتاق کنترل: جمع آوری داده ها در صفحه اصلی قرنطينه; رله اطلاعات به منطقه جمع و رؤسای دانشکده های پزشکی; یکپارچه نظارت بیماری پورتال میز که در آن عفونت های حاد تنفسی جزئیات وارد شده و اختصاص داده شده تماس با مرکز برای عموم.

دولت اتاق کنترل نیز پزشکان آماری دستیاران و مهندسین کامپیوتر.

چهارده بیمارستان ها در سراسر کشور شده است اختصاص داده شده به درمان Covid-19 بيمار در دولت است.

همچنین بخوانید: Coronavirus: چگونه جهان به یک میلیون نفر در 93 روز

کرالا

یک صد و بیست و مقامات کار در اتاق کنترل مرکزی در سه شیفت. کرالا round-the-clock تلفن رایگان تلفنی (1056) تحت نظارت است از این تسهیلات است. رئیس اتاق کنترل دادخواستها به وزیر بهداشت که در گزارش وزیر بهداشت و وزیر در 4ساعت روزانه نشست.

شبکه ای از مردم بر روی زمین (پاسخ سریع تیم ها از جمله بهداشت و درمان اولیه کارگران آشا و Anganwadi کارگران) که بررسی مناطق خود را با کمک از اعضای بدن محلی و پلیس ارائه گزارش به منطقه پزشکی افسران هر روز. این تغذیه به منطقه اتاق کنترل که آن را می فرستد به دولت اتاق کنترل که در آن حداقل چهار نفر اختصاص داده شده به هر منطقه.

جدا از دادن دستورالعمل به کارکنان زمین این اتاق کنترل در مسیر افرادی که در بازگشت از خارج از کشور ساخته شده و خود اعلامیه ها در فرودگاه ها و ایستگاه های پلیس. کسانی که تحت قرنطینه استفاده از geo-ردیابی نرم افزار که نقشه حرکت خود را اگر آنها گام از خانه های خود. اطلاعات مربوط به آنها را دنبال locak بدن کارگران و فرستاده شده به اتاق کنترل.

کرالا شش Covid-تنها بيمارستان ها و هر یک از 14 منطقه باید Covid مراقبت از خانه. تمام منطقه و taluk بیمارستان های جداسازی بخش با توجه به وضعیت سلامت رسمی.

کارناتاکا

یک نیروی کار تحت وزیر BS Yediyurappa — آن شامل معاون سانتی متر Ashwath Narayan, وزیر بهداشت B Sriramulu و آموزش پزشکی وزیر K Sudhakar. به اتاق کنترل مرکزی حداقل 120 نفر از ادارات دولتی وظیفه به روز رسانی منطقه-حکیم شماره پیگیری تحولات زمینه تماس و هماهنگی تلاش ها در سراسر ایالات متحده است.

بنگلور بر اساس Pro-digital labs کمک دولت راه اندازی اتاق کنترل. در حالی که در ابتدا ردیابی از طریق excel sheets در حال حاضر تخصصی برنامه به نام “قرنطینه سازمان دیده بان” ساخته شده در خانه توسط دولت است.

همه کسانی که زیر صفحه اصلی قرنطینه نیاز به آپلود ساعتی عکس/عکس های سلفی. این برنامه به طور خودکار می فرستد محل داده است که بررسی می شود تا اطمینان حاصل شود که کسانی که در حال پیگیری هستند و در واقع در محل آنها ادعا می شود.

محلی اطلاعات در سطح منطقه تغذیه توسط Asha کارگران Anganwadi کارگران و داوطلبان ایجاد کرد. داده ها توسط مرکز گردآوری و در اتاق جنگ برای نظارت بر پیشرفت و پیگیری بیماران.

چندین دولت و بیمارستان های خصوصی شده اند را کنار بگذارند برای Covid-19 بيمار.

ماهاراشترا

دولت با راه اندازی یک سرور اختصاصی اتاق کنترل در حالت دبیرخانه با 14 ارشد بوروکرات دست زدن به مسئولیت های مختلف. مثلا Manoj Saunik اضافی دبیر کل سرمایه گذاری شده است وظیفه با تضمین این که تمام ادارات دولتی دریافت کمک های مالی اختصاص داده شده به آنها را در حالی که راجیو Jalota اضافی, رئیس, منشی, کارگردانی شده است به تدوین و فرموله کردن اقدامات برای اجرای تمام سیاست تصمیمات گرفته شده توسط بخش های مختلف.

دولت با اختصاص 30 بيمارستان های دولتی و 1000 بیمارستان های خصوصی به صورت رایگان درمان Covid-19 بيمار تحت ماهاراشترا Phule Jan Arogya Yojana.

آندرا پرادش

یک مرکز کنترل در ویجیاوادا عمل round-the-clock با کارکنان از 21 ادارات دولتی مشغول به کار در شیفت. این زمینه حدود 1000 تماس در هر روز بر روی یک شماره تلفن رایگان (104) برای Covid-19 مربوط به پرسش ها و نگرانی.

دو بازرس کل-رتبه افسران پلیس incharge تسهیلات.

دولت در سطح نیروی کار شده است و مجموعه تحت رئیس جمهوری در حالی که هر منطقه جداگانه کنترل مراکز.

روستا و بخش داوطلبان دبیرخانه کارکنان کمکی پرستار ماماها (ANMs) و آشا کارگران نظرسنجی خانه به طور منظم و ثبت اطلاعات از افرادی که از خارج از کشور و یا کشورهای دیگر و بررسی علائم Covid-19. هر داوطلب نظارت بر 50 خانوار.

چهار اصلی دولت شده اند تعیین شده برای برخورد با Covid-19 مورد و هر منطقه دارای یک تخصص بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>