‘آن را در زمان سر’: IAS افسر تینا Dabi چگونه بیلوارا مدل Covid-19 wor…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

راجستان بیلوارا یکی از اولین Covid-19 خوشه به ظهور در کشور و قرار شد تحت کامل مستند توسط دولت و مقامات منطقه ای برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

از تبدیل شدن به coronavirus کانون بیلوارا حدود 250 متر در جنوب پایتخت دولت جیپور در حال حاضر صحبت در مورد آن ‘بی رحمانه مهار’ مدل به عنوان دولت در جاهای دیگر به دنبال اقدامات انجام شده توسط این منطقه را داریم.

تینا Dabi, 26-year-old Indian Administrative Service (IAS) افسر و یک بخشی از تیم است که وضعیت به کار گرفته صحبت به Hindustan Times’ سیاسی ملی ویرایشگر Sunetra Choudhury در مورد چگونه همه چیز تبدیل به اطراف.

Dabi گفت: یکی از اولین چیزهایی که این تیم بود برای منزوی کردن منطقه و مطمئن شوید که از مردم گرفته شد و به اعتماد به نفس.

همچنین سازمان دیده بان| ‘تصمیم بر منع رفت و آمد در عرض 1 ساعت’: IAS تینا Dabi در ناشی Covid در بیلوارا

“حتی ما به عقب گرفته شده است که ما خواهد بود در مقایسه با ایتالیا و به عنوان coronavirus کانون. آماده سازی شد و در جایی مثل هر جای دیگر در کشور و اقدامات اساسی بودند در محل” Dabi است که بیلوارا را زیر بخشی دادرس از اکتبر 2018 گفت.

همچنین بخوانید: را مهار مناطق کار می کنند?

“در مارس 19, ما اولین مورد مثبت بود و آن را در 20 مارس ما متصل نقطه و ما متوجه شد که در آن کل یک بیمارستان خصوصی است که می تواند مرکز ثقل کل بحران” او گفت:.

جوان IAS افسر بود صحبت کردن در مورد Brijesh سوسیس بیمارستان یادبود (BBMH) که پزشکان و کارکنان بودند آنهایی که اولین بار برای تست مثبت در این منطقه است. دولت های منطقه تصمیم گرفت حق دور برای تعطیلی کامل و بیلوارا مهر و موم شده بود خاموش خیلی قبل در سراسر کشور مستند در 25 مارس.

“در عرض دو ساعت جمع آوری از منطقه راجندرا Bhatt در زمان بسیار سخت گیر و تصمیم شرکت است که ما نیاز به رفتن به یک حکومت نظامی است و ما نیاز به رفتن برای تعطیلی کامل,” او گفت:.

Dabi گفت: به زودی به منظور تصویب شد و او رفت و در سراسر شهر “بستن همه چیز را قانع کننده مردم حتی سرزنش چند نفر درخواست و قانع کردن آنها و گفتن آنها را به وحشت نیست”.

“و در عرض یک یا دو روز ما تا به حال به کار در تمام سیستم را به اطمینان حاصل شود که مردم زحمت نیست,” او گفت:.

2016 دسته IAS دفتر گفت: آن را صاف قایقرانی برای این تیم به دنبال به راه انداختن جنگ علیه بیماری کروناویروس.

“برای سه-چهار روز ما دریافت وحشت تماس های از همه جا در شهر و منطقه…ما تا به حال برای مقابله با بسیاری از چیزهایی که همیشه از آن زمان به عنوان یک ماده از غرور و افتخار است که ما در حال انجام خدمات ملی است و یک وقت اضطراری برای بهداشت عمومی و مهم نیست چقدر سخت می شود ما باید آن را در,” او گفت:.

“ما تا به حال فقط یک ماموریت در ذهن بود و ما فقط یک هدف است که ما فقط نیاز به آن را متوقف کند … ما نشسته بودند روی یک بمب ساعتی که در آن می تواند به هر تعداد. وجود دارد در واقع یک امکان عظیم جامعه پخش كردن,” او اضافه شده است.

دولت تا به حال برای اطمینان از درب به درب عرضه به طوری که مردم درک خطر در دست آنها اداره می شود.

“آن را در زمان یک هفته… مردم همکاری نمی اگر شما نمی مراقبت از خدمات ضروری و کاری که از یک کابوس بود برای من منطقه جمع آوری و کل تیم است اما ما واقعا خوب کار کرده تحت رهبری او.”

یکی از چالش برانگیز ترین چیز در طول اجرای مهار, Dabi گفت: برای رسیدگی به موارد که در آن مردم بسیار عاطفی. او گفت: دانش آموزان در شهرستان گیر کرده و خود را پدر و مادر نگران در میان مردم است.

“هنگامی که مردم در حال عاطفی آن را بسیار دشوار است برای آنها را به درک که این دوران سخت هستند و آنها واقعا نیاز به درک که” او گفت:.

این افسر IAS همه چیز در مورد گسترش در سراسر کشور مستند قرار داده و در جای خود از مارس 25 مارس 14.

“من می گویم این به این دلیل ما واقعا نمی دانیم که وضعیت فعلی از ویروس و چگونگی آن را به تابه. ما باید بپذیریم که ما کمی clueless در مورد آن. اما آنچه ما واقعا مطمئن است که اجتماعی فاصله چیزی است که می تواند واقعا جلوگیری از بحران است. و اجتماعی فاصله چیزی که فقط می تواند انجام شود و اداری است که برای قفل و خاموش کردن” او گفت:.

در بیلوارا مدل موفق بود زیرا آنها تضمین آن اجرا شد ‘بسیار خوب’ با وجود بسیاری از مشکلات در سطح زمین.

“همه ترسیده بود در مورد بیلوارا و در حال حاضر همه قدردانی از آن… ما متقاعد عمومی هر چند در آن زمان کوتاه در حالی که از سه تا پنج روز در حال حاضر آنها در حال همکاری,” او گفت:.

“آنها در نهایت قابل درک است که آن را برای خود خوب است.”

برای این اتفاق دولت تا به حال به مطمئن شوید که لوازم ضروری و خدمات نگهداری می شدند در حال اجرا است.

“بدون این محل مردم هرگز همکاری خود را مستند اقدامات با شکست مواجه خواهد شد در عرض یک یا دو روز. و سپس از آن خواهد شد بدون استفاده از” او گفت:.

Dabi نیز تا به حال یک کلمه از احتیاط. “شما باید به اطمینان حاصل شود که اگر اضطراری…شما باید به در نظر گرفتن این موارد بر اساس مورد به مورد. البته ممکن است برخی از فشارهای شما نمی توانید جلوگیری از چشم خود را از آن. شما باید برای نگه داشتن خود را به آن باز دارد.”

دست زدن به این وضعیت در بیلوارا, Dabi گفت: خواهد بود یکی از تکالیف چالش برانگیز و یک عمر فرصت.

“ما هرگز این فرصت را به خدمت بسیاری از مردم برای رسیدگی به بحران این قدر. من فکر می کنم Iearning تجربه که در حال رفتن به می آیند از آن است که رفتن به بسیار پرارزش برای من هر چند از زندگی حرفه ای من و من با نگاه کردن به آن به عنوان یک ماده از غرور و افتخار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>