توکیو 2020: “هیچ طرح B” برای یکی دیگر از المپیک به تعویق افتادن

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

توکیو برگزار کنندگان گفت: آنها هیچ “طرح B” در این رویداد بازی های المپیک باید دوباره به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Masa Takaya سخنگوی توکیو المپیک گفت: سازمان در حال اقدام تحت

فرض المپیک باز خواهد شد و در 23 ژوئیه 2021. بازی های پارالمپیک دنبال on Aug. 24.

کسانی که تاریخ راه اندازی شد در ماه گذشته توسط کمیته بین المللی المپیک و مسئولان ژاپنی پس از coronavirus همه گیر روشن ساخته است که بازی های المپیک نمی تواند برگزار شد به عنوان برنامه ریزی شده در این تابستان.

“ما در حال کار به سمت هدف جدید,” Takaya گفت: صحبت کردن در زبان انگلیسی در یک تماس تلفنی با روزنامه نگاران.

“ما نمی B طرح است.” شدت همه گیر و مرگ و میر مطرح است سوال اگر آن را حتی عملی برای برگزاری بازی های المپیک در بیش از 15 ماه. چندین ژاپنی روزنامه نگاران سوال مطرح شده در تماس است.

“همه من می توانم به شما بگویم این است که امروز بازی های جدید’ تاریخ برای المپیک و پارالمپیک شده است فقط راه اندازی” Takaya گفت. “در این رابطه توکیو 2020 و همه نگران احزاب در حال حاضر در حال انجام بهترین تلاش خود را برای ارائه بازی های سال آینده است.” کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور توماس باخ خواسته شد تا در مورد احتمال تعویق در مصاحبه منتشر شده در روزنامه آلمانی Die Welt در روز یکشنبه.

او در پاسخ به این سوال به طور مستقیم اما بعدا گفت که سازمان دهندگان و نخست وزیر شینزو آبه نشان داد آنها “نمی تواند مدیریت به تعویق افتادن فراتر از تابستان آینده در آخرین.” بازی های المپیک قرعه کشی 11,000 ورزشکاران و 4,400 پارالمپیک ورزشکاران و حمایت کارکنان از 206 ملی المپیک کمیته.

نیز وجود دارد سوال در مورد منجمد سفر rebooking هتل قراردادن طرفداران به استادیوم ها و عرصه های تامین امنیت سالن و هزینه های عظیم از تغییر زمان تخمین زده شده است که در ژاپن در $2 میلیارد 6 میلیارد دلار.

توکیو 2020 مدیر عامل Toshiro Muto موضوع در یک کنفرانس خبری در روز جمعه. او به احتمال زیاد به خواسته می شود در مورد آن دوباره در روز پنج شنبه زمانی که محلی سازمان و کمیته ملی المپیک برگزاری teleconferene با رسانه ها در ژاپن است.

دیگر سؤال اصلی این است که هزینه تاخیر; چقدر خواهد بود و چه کسی پرداخت می کند ؟ باخ گفت: در روز یکشنبه مصاحبه ای که کمیته بین المللی المپیک را متحمل “چند صد میلیون دلار” در هزینه های اضافه شده. تحت اصطلاح شهر میزبان توافق ژاپن و مسئول است برای اکثریت قریب به اتفاق از هزینه های.

“این غیر ممکن است می گویند در حال حاضر”Takaya سخنگوی گفت. “این بسیار آسان برای برآورد دقیق مقدار از بازی های هزینه های اضافی شده اند که نهفته با به تعویق افتادن.”توکیو می گوید آن را هزینه $12.6 میلیارد دلار برای سازماندهی بازی های المپیک است. اما دولت ژاپن ممیزی منتشر شده در سال گذشته می گوید: این هزینه ها دو برابر این مقدار است. از کل هزینه های 5.6 میلیارد دلار در خصوصی پول است. بقیه از دولت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>