چیزهایی که به دنبال تلخ ممکن است صدمه دیده بازیکنان از نظر مالی و ذهنی: HS Prann…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

عاطفی و مالی تاثیر COVID-19 همه گیر وزن در هند shuttler HS Prannoy و ذهن او معتقد است که در حال حاضر “تلخ” سناریو تنها بدتر خواهد بود اگر همه چیز را به نوبه خود برای بهتر شدن در یک ماه و نیم زمان. Coronavirus شیوع است که به کشته شدن بیش از 40000 در سطح جهانی است و قرار است در کشورهای در مستند و متوقف ورزشی از جمله بدمینتون در سراسر جهان است. آن را نیز باعث مالی و روانی مشکلات در سراسر جهان است.

“این است که زمان زیادی برای هر یک از شرکت های آنها در حال حاضر درآمد با این مستند و همه چیز بستگی به حامیان بنابراین از آن خواهد شد که تاثیر ورزش” Prannoy یک بازی های کشورهای مشترک المنافع طلا-مدال گفت: توافق هسته ای در یک مصاحبه.

“…حامیان آنها باید سرمایه گذاری در ورزش های دیگر نیز هست. بنابراین من فکر می کنم همه چیز بسیار تلخ برای بدمینتون و ورزش به طور کلی. “ما کمتر درآمد در آینده از یک زن و شوهر از مکان و اگر آن نیز متوقف می شود در حالی که پس از آن خواهد شد یک مشکل بزرگ برای بازیکنان. بنابراین من امیدوارم که آن را عادی و در یک ماه و نیم زمان,” او توضیح داد.

ورزشکاران در سراسر جهان از جمله چندین گرند اسلم برنده سرنا ویلیامز و تزئین شناگر مایکل فلپس صحبت در مورد اثر این مستند در سلامت روانی ورزشکاران است. “ممکن است وجود دارد بسیاری از کسانی که خواهد بود مضطرب به بیرون رفتن وجود دارد و احتمالا 80 درصد از آنها این است که نه تنها در مورد ورزشکاران هر فردی ممکن است مسائل روانی…اما ما یک انتخاب نیست در حال حاضر” Prannoy گفت.

“ما باید آن را یک مثبت. ما باید سرگرم کننده پیدا کنید در هر کاری که ما انجام می دهند در حال حاضر در زندگی روزمره و چیزهایی که ما را قادر به انجام تمام این سال ها در مشاغل حرفه ای. “بهتر است برای لذت بردن از این زمان و نگه دارید تا fitness work out, آن را به دور تمام خستگی جسمی و روانی. فقط کار نگه دارید.” ماه گذشته Prannoy قلم همه انگلستان قهرمانی به دلیل نگرانی از شیوع کروناویروس در کشور میزبان. او در انتقاد از فدراسیون جهانی بدمینتون (BWF)’s تصمیم به انجام این رویداد معتبر با وجود این نگرانی در حال رشد و همچنین برای انجماد رتبه بندی در زمان.

در حال حاضر که BWF تصمیم به توقف در رتبه بندی جهان backdated به مارس 17, Prannoy استقبال حرکت می کند اما گفت: جهان بدن نیاز به فعال تر و اولویت منافع بازیکنان است. “من فکر می کنم BWF باید سریع در واکنش به این چیزها. تا زمانی که و مگر اینکه بازیکنان به رسانه های اجتماعی آنها هیچ کاری انجام نمی. آنها نمی گرفتن هر گونه تصمیم گیری در رتبه بندی تا بازیکنان در مورد آن صحبت کرد. همه انگلستان نیز آنها را جدی” 27 ساله گفت.

سابق جهان ندارد.8 گفت: BWF نیاز به تغییر قوانین آن و تعیین بهتر داوران در حوادث بزرگ علاوه بر حصول اطمینان تصویری ارجاع گزینه در همه دادگاه ها. “آنها را به اولویت اول بازیکنان. بدمینتون ندارد پول بزرگ و BWF است که تنها با قرار دادن بازیکنان تحت فشار وجود دارد بسیاری از قوانین که کمک به بازیکنان در هر راه” Prannoy گفت.

“وجود دارد چیزهای کوچک است که یک تاثیر بزرگ در ورزشی مانند umpiring. در بزرگتر مسابقات مثل همه انگلستان قهرمانی حداقل دریافت بهترین داوران آنها قادر به پرداخت پول خوبی برای داوران و داوران.

“همچنین BWF نیاز به ایجاد تصویری خط تماس اجباری برای هر دادگاه و نه فقط مرکز دادگاه. تمام انگلستان است که بزرگترین رویداد در جهان است و هنوز هم آنها نبوده است قادر به انجام این کار است بنابراین این چیزها معنی ندارد.” Prannoy شده است رفتن را از طریق یک فاز سخت در طی یک سال و نیم با مسائل مربوط به سلامت و آسیب های مؤثر بر عملکرد خود را.

این اجرا استراحت داده و او زمان کافی برای کار بر روی تناسب اندام خود را و بازی. “این خوب است برای کسی مثل من که در یک شکل خوب بوده یا مبارزه. هر کس می خواهد به صفر و مجبور به فکر کردن و راه اندازی مجدد پس در راه تسکین است” گفت: جهان کنونی هیچ 28 است که در نظر گرفتن تناسب اندام درس از طریق ویدئو کنفرانس با مربی خود Dinaz هر روز متناوب.

“به این ترتیب شما می توانید با گرفتن دیگران است. چرا که وقتی آسیب اتفاق می افتد, آن را دشوار می شود برای گرفتن شما همیشه تحت فشار برای مقابله کردن و پس از 15-21 روز استراحت همه یکسان خواهد بود. “این به شما آزادی به سعی کنید بسیاری از چیزهایی که من فکر می کنم پس از این شکست آن خواهد بود آسان تر به درک آنچه شما باید انجام دهید برای دریافت نتایج بهتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>