‘آنها درمان بدن مانند آنها نمی دانستند که خود را مادر خود’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Divya Goyal , Raakhi Jagga | Ludhiana | به روز شده در: 7 آوریل سال 2020 5:25:56 am

coronavirus cases, COVID-19 deaths, coronavirus deaths, final rites, Punjab news, indian express news در کوره های جسد سوزی. (اکسپرس عکس)

ترس از دست زدن به بدن COVID-19 قربانیان اثبات کمتر مسری از ویروس خود را. پس از 69 سال درگذشت به علت عفونت در 2.30 ب. ظ روز یکشنبه نه تنها خانواده حاضر به ادعای بدن خود را, اما آن را نیز نگه داشته و یک فاصله امن از نهایی مراسم با کاهش به گام در داخل هولوکاست زمین.

69 ساله شد ادعا توسط دولت های منطقه و هولوکاست انجام شده با کمک های خود را پس از درخواست های مکرر به خانواده به گام به جلو ، شانه.

بدن ادعا شد توسط افسر-در-وظیفه Tehsildar-تقدیر-sub-ثبت Jagsir سینگ پس از خانواده به صراحت از انجام این کار و تشییع جنازه pyre روشن شد sewadar در هولوکاست زمین پوشیدن دنده محافظ مناسب. این بود تنها پس از درخواست های مکرر با مقامات و چندین پیگیری تماس های تلفنی است که سه نفر از اعضای خانواده از جمله پدر و پسر در قانون با توجه به پلیس در هولوکاست زمین نگهداری می شوند اما در خارج از انتظار را در ماشین خود را.

زبان به بیان Jagsir سینگ گفت: “آنچه اتفاق افتاد دلخراش و تکان دهنده برای ما بیش از حد. برای ساعت خانواده او نمی آمد به ادعای بدن در Fortis بیمارستان. وجود دارد لایحه تومان 3.5 لاخ که آنها گفتند که آنها را پرداخت نمی کند و ما به توافق رسیدند. معاون کمیسر دستور داد که دولت روشن خواهد شد این لایحه اما حداقل خانواده باید ادعای بدن برای آخرین مناسک اما آنها حاضر به انجام این کار نیز است. تا حدود ساعت 5 بعد از ظهر ما را نگه داشته و منتظر است که کسی از خانواده را ادعا می کنند بدن اما آنها نمی رسند در بیمارستان… من رسیدم بیمارستان و ادعا کرد در دولت از طرف.”

بدن پس از آن گرفته شده به هولوکاست زمین, نزدیکترین به محل اقامت در Shimlapuri منطقه است. خانواده و سپس نامیده می شد دوباره برای نهایی مناسک.

“ما در انتظار نگه داشته. ما حتی یک دکتر صحبت می کنند به خانواده و وکیل آنها که مرده بدن گسترش نمی عفونت, اما آنها تکان دادن نداشت.

پس از ساعت صبر کنید حدود 8.30 بعد از ظهر, سه نفر از اعضای خانواده او در نهایت نگه داشته و نشستن در یک ماشین. ما به آنها گفت که همه مقامات از جمله خودم و پلیس و حتی هولوکاست زمین کارگران اینجا هستید. وجود دارد هیچ خطر عفونت به این دلیل که بدن به درستی به خوبی بسته بندی شده در zipbag توسط مسئولين بيمارستان اما آنها گوش نکرد. آنها درمان بدن مانند یک بلامعارض یا ناشناس به عنوان اگر آنها نمی دانند که خود ، آنها به وضوح گفت که بدن است که مسئولیت اداره و مهم نیست که به آنها آن است که اگر سوزانده یا نه گفت:” Jagsir سینگ.

بعد از تمام تلاش ها برای متقاعد کردن خانواده شکست خورده دولت ساخته هولوکاست زمین کارگر پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ و نور pyre در حدود 10 pm.

“او (sewadar) را رد نمی کند یک بار. حتی پس از ما به او گفت که آن را coronavirus مورد او به آسانی به توافق رسیدند. ما او را مناسب ایمنی دنده و سپس در نهایت pyre روشن شد اما زن خود خانواده حتی وارد هولوکاست زمین. ما نمی تواند بر این باورند آنچه که ما شاهد شد. حتی پس از دو کارگران بهداشت و درمان از بیمارستان با قرار دادن بسته بندی بدن در pyre خانواده حاضر به انجام last rites. هنگامی که ما از آنها پرسیدیم که دلیل آنها چیزی نمی گویند. آنها فقط نگه داشته و گفت که ما نمی خواهد در نزدیکی بدن است و این مسئولیت دولت” گفت: Jagsir سینگ.

ADC اقبال سینگ Sandhu گفت: “ما گفته است که ما آنها را می پوشند ایمنی کت و شلوار و پاکسازی آنها را به درستی. اما نگهداری آنها نشسته 100 متر دورتر از هولوکاست زمین در ماشین خود را. آن است که واقعا مایه تاسف است.” به ADC اضافه شده که سه تن از مقامات از جمله خود SDM Amarinder سینگ Malhi و DPRO Prabhdeep سینگ Dhaliwal انجام خواهد شد antim ardas مراسم در Baba عمیق سینگ Gurdwara در روز شنبه با استفاده از کمک های مالی خود را.

69 سال زندگی با یک پسر در Shimlapuri در حالی که او پسر دوم در کانادا زندگی می کند. او نیز جان سالم به در برد توسط یک دختر. زن رفته بود به او خواهرزاده خانه در محلی در مارس 17, جایی که او بیمار در مارس 23 و منتقل شد به کارت قرمز Ludhiana در مارس 30. او روز یکشنبه به علت ایست قلبی.

Sub-بازرس Simranjit Kaur, یک مقام پلیس در انجام وظیفه از Shimlapuri ایستگاه پلیس گفت که یک تیم حداقل 15 پرسنل پلیس درگیر شد برای اطمینان از صلح آمیز هولوکاست.

“برخی از همراهی آمبولانس از بیمارستان و دیگران بودند naaka وظیفه در نزدیکی هولوکاست زمین به طوری که مردم محلی ایجاد نمی کند مشکل دانستن کرونا آلوده بدن بود که سوزانده. اول خانواده نمی آمد به ادعای بدن در بیمارستان و بعد از آنها حتی نمی آمد داخل هولوکاست زمین,” او گفت:.

Jagsir سینگ افزود: “حتی من آماده به نور pyre. این یک سوال بود از بشریت اما بعد از آن ممکن است مجموعه ای از اشتباه در آورند. پس طبق سفارشات از سالمندان ما گفت: هولوکاست زمین کارگر به نور pyre.”

زمانی که هند اکسپرس تماس با خانواده پسرش تلفن همراه بود و توسط همسرش (قربانی دختر در قانون). در مورد خواسته دولت ادعا می کند او گفت: “این نادرست است. ما نمی خواهیم به می گویند هر چیزی بیشتر است.”

MLA Simarjeet سینگ Bains که همچنین یکی از بستگان قربانی گفت:”خانواده نیست حاضر به سوزاندن بدن اما SDM به ما گفت که پنج عضو خانواده می تواند فقط در برخی از راه دور از بدن و بقیه مراسم خواهد بود انجام شده توسط آنها. آنها هرگز به هیچ ایمنی با توجه به هر یک از اعضای خانواده, از این رو آن اشتباه است به سرزنش خانواده است. روز سه شنبه آنها را به هولوکاست زمین به انتخاب خاکستر و همچنین آنها در حال سازماندهی یک Sehaj مسیر در Shimlapuri Gurdwara به انجام antim ardas. ما نمی دانیم که چرا دولت سازماندهی جداگانه antim ardas و چرا آنها سرزنش خانواده است.”

او به سوال “چرا دولت mum در تقریبا تومان 4 لاخ لایحه تولید شده توسط کارت قرمز در بیمارستان به مدت 4 روز. آنها نیاز به صحبت در مورد این موضوع به عنوان به خوبی.”

در واکنش به MLA ادعا ADC Sandhu گفت:” من شگفت زده به شنیدن آنچه که MLA منطقه گفت. ما سوزانده بدن به عنوان ‘بلامعارض بدن. آن را شناسایی اما بلامعارض توسط خانواده هر چند ما سعی در متقاعد کردن آنها را بارها و بارها. نه تنها این, حتی وقتی زن مرده خانواده به خانه رفته بودند و ما وظیفه دادرس بود که Tehsildaar Jagsir سینگ امضا رسید و او بدن از Fortis بیمارستان. در حال حاضر آنها می گویند که آنها خواهد شد در روز سه شنبه به انتخاب خاکستر خواهد آنها نه آلوده می شود ؟ به عنوان ما سوزانده بدن به عنوان بلامعارض بدن, از این رو ما در حال انجام مراسم antim ardas در خود ما است. ما نمی دانیم در مورد Sehaj مسیر. ما در حال سازماندهی یک Akhand مسیر در روز پنج شنبه و bhog خواهد بود در روز شنبه در Baba عمیق سینگ Gurdwara مدل شهر پسوند.”

این است که نه تنها مورد اخیر در پنجاب که در آن ترس از دست زدن به بدن مرده از coronavirus قربانیان منجر به اختلاف شده است.

ساکنان Verka ایجاد کرد تا به حال اعتراض به امریتسار دولت تصمیم به سوزاندن بدن از Gurbani استاد داداش Nirmal سینگ Khalsa در روستای هولوکاست زمین. هولوکاست شد و در نهایت انجام شده در shamlat زمین در روستای نزدیک به بزرگراه.

در مارس 30, 30 ساله مشکوک به بیمار فوت کرده در Ferozepur. محلی در حال حاضر اجازه می دهد تا هولوکاست در Ferozepur اردوگاه به دلیل که بدن به حال گرفته شود به سه هولوکاست زمینه را یکی پس از دیگری.

در ضمن در دوشنبه مدیر بهداشت و خانواده وزارت رفاه پنجاب صادر تازه نامه ارسال به تمام SSPs DCs و مدنی جراحان از پنجاب در بدن مرده مدیریت coronavirus قربانیان به عنوان دریافتی از اتحادیه و وزارت بهداشت و رفاه خانواده. نامه روشن “اصلی راننده COVID-19 انتقال از طریق قطرات است. وجود دارد بعید است به افزایش خطر ابتلا به COVID عفونت از یک بدن مرده به سلامت کارگران و یا اعضای خانواده که به دنبال استاندارد اقدامات احتیاطی در حالی که دست زدن به بدن.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>