تایلند بزرگترین جزیره در مستند شامل Coronavirus

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

پوکت در تایلند است که در مستند شروع روز دوشنبه ترین حمل و نقل به جزیره ممنوع, در آخرین تلاش برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus در معمولا مقصد توریستی محبوب.

سفارش برای حداقل یک ماه با توجه به پوکت فرماندار Pakkapong Taweepat. اتومبیل ها و کامیون ها ارائه کالاهای اساسی و خدمات معاف هستند.

محدود کردن دسترسی به جزیره سفت دولت از قوانین اضطراری اعمال شده توسط دولت در هفته گذشته که تحت آن غیر ضروری کسب و کار بسته و درون استانی سفر دلسرد شده است.

پوکت اقتصاد وضعیتی وخیم از شیوع: حدود 56 درصد از کل اشتغال در گردشگری-صنایع و بانک مرکزی تایلند گفت: در یک توجه داشته باشید. تایلند گردشگری خارجی رسید سقوط در ماه فوریه به پایین ترین میزان از سال 2015 و اقتصاد کشور است که البته برای آن بدترین انقباض در این سال پس از بحران مالی آسیا در 1990s.

رسانه های محلی با استناد به پوکت مقامات گزارش داد که جزیره را در حریم هوایی را از 10 فروردین به بعد. اما پیدا کردن پرواز به پوکت و مقصد دیگر است که در هر صورت بیشتر و سخت تر به عنوان صنعت هواپیمایی تعطیل. فرودگاه بین المللی پوکت است که توسط فرودگاه تایلند Pcl.

این کشور بزرگترین و کم هزینه حامل, تایلندی, AirAsia Co. Ltd. به طور موقت تعلیق همه پروازهای داخلی و بین المللی. بانکوک ایرویز Pcl و خطوط هوایی تایلند بین المللی Pcl نیز پایه هواپیما به شرکت های هواپیمایی بریده بریده هزینه برای مقابله با خرید اینترنتی جدید کروناویروس.

پوکت پاتایا و بانکوک-همه محبوب است با گردشگران قبل از این بیماری آمار — برخی از تایلند بزرگترین Covid-19 خوشه. با توجه به سلامت وزارت بهداشت 49 موارد گزارش شده در پوکت ساخت آن استان با کمترین تعداد موارد خارج از منطقه شهری بانکوک.

به طور کلی مورد تأیید افزایش 136 روز دوشنبه به 1,524 با دو اضافی مرگ و میر گزارش شده آوردن تعداد به نه مرگ و میر. مقامات در نظر گرفتن طیف وسیعی از مراحل به عنوان عفونت افزایش است. مثلا تایلندی نیروی دریایی آماده کرده است از 1200 تخت اضافی در امکانات آن برای بیماران.

(این داستان منتشر شده از یک سیم آژانس خوراک بدون تغییرات به متن. )

دنبال داستان های بیشتر در Facebook و Twitter

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>