مقابله با کروناویروس: 5 راه کره جنوبی مجموعه مثال

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کره جنوبی شاهد یک افزایش سریع در coronavirus موارد و به زودی تبدیل به یکی از بدترین آمار در خارج از کشور چین. با وجود گزارش بیش از 7000 موارد در کره جنوبی موفق به قطع تعدادی از عفونت ها و گزارش کرده است یکی از کمترین coronavirus نرخ مرگ و میر در جهان است.

در اینجا چیزی است که هند و سایر کشورها می توانند یاد بگیرند از ماه-Jae-in رهبری در مقابله با کروناویروس بیماری همه گیر.

1. کره جنوبی مقامات شور و نشاط ردیابی کردن اطلاعات تماس از تمام کسانی که آزمایش مثبت برای ویروس.

2. این افراد آلوده نیز می توان به حداقل 14 روز به درک ممکن است گسترش ویروس. این روند حتی شامل ردیابی کارت اعتباری استفاده از فیلم دوربین مدار بسته و فعالیت های تلفن همراه.

3. کره جنوبی شده است قادر به انجام تعداد زیادی از تست های تشخیصی در یک سرعت سریع – به طور متوسط بیش از 10 ، 000 آزمون در روز, به گزارش آژانس خبری AFP.

4. این کشور دارای بیش از 500 تست آزمایشگاه.

5. فقط در عرض چند هفته از شیوع کروناویروس گزارش در چین, کره جنوبی, رو به تازگی توسعه یافته COVID-19 تست کیت های تایید شده از سوی دولت برای درمانگاه ها در سراسر کشور.

همچنین بخوانید: ‘ما در حال درمان به عنوان قاچاقچیان’ – سرخپوستان در coronavirus-آمار ایتالیا

کره جنوبی گزارش کرده است بیش از 7000 تایید موارد coronavirus و تنها 60 مرگ و میر. تعداد coronavirus موارد در کشور است که جایگاه چهارم را در جهان پس از چین و ایتالیا و ایران – اما فقط با 60 مرگ و میر آن coronavirus مرگ و میر می افتد به خوبی زیر از سوی سازمان بهداشت جهانی میانگین جهانی است.

Masahiro کامی رئیس توکیو-پزشکی مبتنی بر حکومت موسسه تحقیقات گفت: آژانس خبری AFP “تست بسیار مهم گام اولیه برای کنترل ویروس” کامی گفت: “این یک مدل خوب برای هر کشور است.”

Marylouise McLaws, اپیدمیولوژی و مشاور سازمان جهانی بهداشت گفت: کره جنوبی تا به حال “رفته در سخت و سریع” به عنوان مخالف به ایتالیا که در آن او گفت: شیوع بیماری می تواند مختلف صورت گرفته البته اگر مهار اقدامات بوده است تحمیل زودتر.

همچنین بخوانید: همه افراد نیاز نیست نمایش برای Covid-19 – وزارت بهداشت

ایتالیا از سوی دیگر است که دیده می شود به عنوان فوق العاده پخش coronavirus پس از چین است. در هند حداکثر تکه مثبت coronavirus موارد یا متشکل از گردشگران و یا کسانی که به تازگی بازدید ایتالیا و یا coronavirus متاثر از نقاط.

امور خارجی وزیر S Jaishankar روز چهارشنبه گفت که وضعیت در coronavirus کانون ایتالیا است که در حال حاضر در حال ظهور به عنوان یک “علت نگرانی”.

“مراحل در این زمینه در حال حاضر راه اندازی شده است. چالش در حال رشد است روز به روز در اروپا و ما باید به پاسخ بر این اساس” Jaishankar گفت: Rajya سبها و اضافه کرد که دولت آماده است تا برای مقابله با کروناویروس چالش است.

(با ورودی از AFP)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>