Tablighi Jamaat تا به حال نقش مهمی در گسترش این ویروس می گوید: Nitin پاتل

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | احمدآباد | منتشر شده در تاریخ: آوریل 8 سال 2020 5:36:04 am

Coronavirus cases, Tablighi Jamaat, Nitin Patel, ahmedabad news, indian express news صحبت کردن با رسانه ها افراد پاتل گفت که بسیاری از توانیر مسافران که وارد در گجرات فرودگاه پس از COVID-19 همه گیر هندو بودند و تقریبا همه آنها به دنبال دستورالعمل دولت در بررسی یو پی اس و قرنطینه.

گجرات معاون وزیر Nitin پاتل در روز سه شنبه ادعا کرد که برخی از اعضای شورای اسلامی فرقه Tablighi Jamaat اند نقش عمده ای در گسترش COVID-19 در دولت و کشور توسط “نه همکاری با مقامات” و “پنهان کردن خود را در سفر تاریخ” به Nizamuddin مرکز در دهلی نو در ماه مارس است.

در مصاحبه با یک ایستگاه رادیویی وزیر Vijay Rupani همچنین گفت: افزایش ناگهانی در COVID-19 موارد در گجرات بود به دلیل “اشتباهات” متعهد توسط Tablighi Jamaat اعضای که با حضور در یک گردهمایی در دهلی نو در ماه گذشته.

صحبت کردن با رسانه ها افراد اینجا Patel, که همچنین دارای سلامت, نمونه کارها, گفت که بسیاری از توانیر مسافران که وارد در گجرات فرودگاه پس از COVID-19 همه گیر هندو بودند و تقریبا همه آنها به دنبال دستورالعمل دولت در بررسی یو پی اس و قرنطینه.

“سرخپوستان آغاز شده که از خارج از کشور — از چین, انگلستان, امریکا و اروپا, اسپانیا, ایتالیا. همه آنها سرخپوستان آنها شهروندان ما… برخی از آنها وجود دارد برای کسب و کار تجارت, برخی برای مطالعه و برخی از آنها وجود دارد در تور است. بنابراین زمانی که همه فرود در فرودگاه… همه بودند بررسی بر روی دستورالعمل از دولت هند… اگر علائم مانند تب مشاهده شد آنها مجاز نیست برای رفتن به صفحه اصلی و به طور مستقیم قرنطینه گفت:” معاون سانتی متر است.

وی افزود: “بنابراین 95 درصد از آنها را مسلمانان. 95 درصد آنها Gujaratis. و حتی از گجرات کسانی که از خارج از کشور تحصیل کرده بودند و به خوبی خاموش بخش است. آنها اصرار نیست (در برابر روش) و به دنبال آن دولت دستورالعمل با رفتن به مرکز قرنطینه قرار گرفتند. اگر از آنها خواسته شد به باقی می ماند در خانه قرنطینه برای 14 روز آنها به شدت به دنبال قوانین… حدود 98 درصد مردم به دنبال آن است. به این دلیل ما می تواند صرفه جویی در گجرات از کسانی که از خارج از کشور که می تواند آلوده به دیگران است.”

“کشورهای مسلمان نیز در میان coronavirus-کشورها را تحت تاثیر قرار… ایران بزرگ است ، از جمله پاکستان که در آن کرور از مسلمانان زندگی می کنند هیچ جا دیده اند ما مردم بی توجهی دولت دستورالعمل” پاتل گفت.

“اما (در هند) برخی از افراطیون و متعصبان مذهبی شروع به گسترش اردک که “همه این است که مناسب نیست در دین ما’. که آن را باعث آسیب و ما نمی نیاز به هر گونه درمان یا هر (پزشکی) آزمون. برخی از مردم رو فریب چنین اردک. و Tablighi Jamaat نقش عمده ای در این” پاتل گفت.

“پس از ترک دهلی آنها باید مطلع بهداشت دولت یا مقامات پلیس نگران است که آنها آمده اند از دهلی نو (جماعت)… ما می تواند آنها را قرنطینه بررسی آنها از نظر پزشکی. ما می تواند مانع از زمان گسترش (ویروسی) عفونت” پاتل گفت.

او افزود: “و من باید بگویم که این باعث شده است که حداکثر آسیب به اقلیت مناطق. در حال حاضر در گجرات مسلمان جامعه در لیست کرونا مثبت بیماران… این مردم آمد اطلاع نیست و این ویروس گسترش بیشتر است.”

از 127 نفر از گجرات که با حضور در این رویداد در Nizamuddin مرکز در دهلی نو در ماه گذشته 12 از احمدآباد باید آزمایش مثبت برای COVID-19 تا کنون.

در حدس و گمان از مستند, گرفتن, گسترش, Rupani گفت: آن را سخت به می گویند هر چیزی در این مقطع اضافه کرد این مرکز که در این تصمیم گیری پس از به دنبال نظر از تمام متحده است. او گفت: وجود دارد سردرگمی در میان توده ها در مورد این موضوع و ادعا کرد یکی از گزینه های مورد بحث توسط مردم بود به بلند مستند در یک روش مرحله به مرحله به عنوان کنترل عجله از جمعیت.او گفت: تاثیر مستند در اقتصاد باید در نظر گرفته شود که زندگی مردم را در معرض خطر هستند.

(با PTI ورودی)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>