Tablighi Jamaat رئیس در خفا انتشار پیام صوتی; می گوید: او است در خود qu…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Tablighi Jamaat رئیس مولانا سعد Khandhlawi اعلام کرده است که او به طور کامل حمایت دولت در مبارزه با کروناویروس بیماری Covid-19. این می آید به زودی پس از یک شاه ثبت شد علیه او در ارتباط با جمع آوری مذهبی سازمان یافته در یک مرکز (مرکز) در Nizamuddin منطقه از سرمایه های ملی.

“ما باید به جلوگیری از تجمع در اماکن و به دنبال آنچه که دولت و قانون می خواهید ما را به انجام. همچنین وظیفه ما به ارائه پشتیبانی و کمک به آنها در این زمان” Khandhlawi درخواست از اعضای جماعت از طریق یک پیام صوتی ارسال شده در مرکز کانال یوتیوب.

“قرنطینه خود را بدون توجه به جایی که شما هستند آن است که در برابر اسلام و یا Shariyat,” او اضافه شده است.

اعتقاد او به پنهان شدن در مکانی نامعلوم. یک کلیپ صوتی ظاهر شده که در آن Khandhlawi ظاهرا گفته او در قرنطینه. “من در خود قرنطینه در دهلی نو به عنوان توصیه شده توسط پزشکان و درخواست تجدید نظر به تمام جماعت در هر کجا که هستند در این کشور به پیروی از دستورات از قانون” Khandhlawi است گفت: ظاهرا در این کلیپ.

پلیس دهلی به جرم شعبه شده است و انجام حملات در چندین مکان در سرمایه های ملی و در اوتار پرادش از روز شنبه برای پیدا کردن Khandhlawi. تا کنون حملات برگزار شده است در سه تا از خود اقامت در دهلی Zakir نگر و Nizamuddin گزارش خبرگزاری IANS.

Khandhlawi ادعا می کند که بیش از 100 کرور پیروان در نزدیک به 200 کشور جهان است. این Nizamuddin مرکز به عنوان مرکزی جهانی جماعت.

خانواده اش می آید از Kandhla یک محل در نزدیکی شمالی منطقه غربی اوتار پرادش در حدود 80 کیلومتری از دهلی نو است.

تلقی به عنوان یکی از تاثیر گذار ترین جنبش در جهان اسلام Tablighi Jamaat تاسیس شد توسط مولانا محمد الياس Khandlawi بزرگ پدر بزرگ مولانا سعد. Tablighi Jamaat بود یک شاخه از دئوبند جنبش و با هدف احیای اسلام واقعی به عنوان درک توسط حضرت محمد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>