سورات APMC بسته شود تا مارس 14 بعد از نزدیکی-رم وضعیت

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط کمال Saiyed | سورت | به روز شده: مارس 6, 2020 2:22:09 am

coronaviru, coronavirus lockdown, india lockdown, Agricultural Produce Market Committee,APMC, apmc closed, stampede, social distancing violation, panic buying, indian express news تصمیم به حیاط گرفته بود روز یکشنبه در یک نشست بین منطقه سورت جمع Dr دانيال پاتل APMC رئیس رامان جانی و سورات کمیسر پلیس RB Brahmbhatt. (بازنمودی عکس)

مقامات تصمیم گرفته اند برای حفظ تولید کشاورزی کمیته بازار (APMC) در سورات بسته تا مارس 14 بعد از نزدیکی-رم وضعیت گرفت در حیاط در Puna-Kadodara جاده سه شنبه شب به عنوان هزاران نفر از مردم thronged محل برای عبور به فروش سبزیجات در نقض اجتماعی فاصله هنجارها در طول مستند به بررسی گسترش COVID-19. پلیس با توسل به lathicharge جمعیت را پراکنده کنند.

تصمیم به حیاط گرفته بود روز یکشنبه در یک نشست بین منطقه سورت جمع Dr دانيال پاتل APMC رئیس رامان جانی و سورات کمیسر پلیس RB Brahmbhatt. هر چند APMC رئیس مخالف این تصمیم بازار بود تعطیل مطابق با مستند. بازار caters به حدود 10000 کشاورزان از مناطق از جمله سورت بهروچ, Navsari, کونت و تاپی.

برای اطمینان از دقیق مستند Brahmbhatt نیز صادر شده اطلاع رسانی در یکشنبه منع مردم به جز متخصصان مراقبت های بهداشتی داروخانه ها شهرداری مقامات رسانه, افراد, منطقه, جمع, کارکنان, قیمت عادلانه صاحبان فروشگاه ها و مقامات اداره آتش نشانی از بیرون آمدن در خیابان.

با توجه به منابع چند روز گذشته تعداد زیادی از دستفروشان و فروشندگان سبزی شده اند بازدید از APMC بازار در سورات به خرید سبزیجات از معامله گران است. جمعیت شروع به متورم شدن که حتی کسانی که خریداران به طور منظم شروع به مراجعه به بازار است.

در یادگیری در مورد وضعیت جمع آوری پاتل ملاقات APMC مقامات از جمله رئیس آن و کارگردانی آنها را اجازه نمی دهد غیر دستفروشان. تصمیم بر آن شد که معامله گران می توانند شناسایی دستفروشان که بازدید کنندگان به طور منظم به بازار عبور می کند و خواهد بود به آنها را صادر کرد. روز جمعه حدود 1000 عبور صادر شده به دستفروشان منطقه ثبت Kamlesh پاتل با کمک از معامله گران. این APMC بعد درخواست منطقه جمع آوری به موضوع 3,000 بیشتر می گذرد به عنوان بسیاری از دستفروشان شد سمت چپ زیر آن منطقه ثبت, آغاز صدور همان.

به عنوان اخبار در مورد APMC توزیع بیشتر می گذرد, حدود 5000 نفر جمع شده بودند در دروازه اصلی از بازار خود را در Puna-Kadodara منطقه در شب. مردم وارد حیاط و خواستار باز شدن APMC بازار ساختمان دروازه که قفل شده بود. کامیون حامل سبزیجات و غلات عنوان شد داخل.

به عنوان امنیتی نیست باز کردن دروازه مردم سعی به استفاده از زور برای باز کردن دروازه. پلیس نامیده می شد که هشدار داد جمعیت پراکنده خود را. زمانی که مردم نمی توجه پلیس با توسل به lathicharge با توجه به منابع.

در بعد از ظهر یکشنبه جمع پاتل به نام جلسه دیگری با کمیسر پلیس Brahmbhatt و سورات شهرداری کمیسر Banchhanidhi Pani همراه با APMC مقامات که در آن تصمیم گرفته شد که APMC حیاط را باید نگهداری بسته شده است. این تصمیم را پذیرفته توسط شهرداری کمیسر و کمیسر پلیس اما APMC مقامات مخالف آن را در ذهن نگه داشتن تعداد زیادی از کشاورزان و دستفروشان و شهروندان است.

صحبت کردن به هند اکسپرس دانيال پاتل گفت: “ما دریافتیم که APMC مقامات موفق به اجرای اجتماعی فاصله هنجارها در بازار حیاط. بنابراین ما تصمیم به تعطیل بازار تا تاریخ 14 آوریل. ما آمد به می دانم که با توجه به مستند بسیاری از افرادی که غیر دستفروشان شدند ازدحام بازار برای خرید سبزیجات و فروش آنها در مناطق خود را به دست آوردن پول است. ما در مقابل دستفروشان معامله گران و یا کشاورزان اما APMC مقامات انجام داده است و نه توزیع می گذرد به درستی.”

APMC رئیس جانی گفت: “ما گفته مقامات نه به تعطیل بازار به بیش از 10 ، 000 کشاورزان از سورت بهروچ, Navsari, کونت Tapi و همچنین از bodering مناطق در ماهاراشترا آمده به APMC به فروش محصولات کشاورزی خود را تولید و… هزاران نفر از مردم خواهد شد و در صورت از دست دادن امرار معاش. تولید آسیب خواهد شد اگر نه فروخته شده در زمان. ما در تلاش برای متقاعد کردن مقامات, اما آنها به ما گوش.”

“مردم شروع به جمع آوری و در دروازه اصلی از APMC بازار… پلیس باید عمل اولیه که حدود 100 نفر مونتاژ. به آرامی مردم را جمع آوری و آن را به حدود 5000 زمانی که تبدیل همه چیز دشوار است,” او اضافه شده است.

سورات شهرداری کمیسر Banchhanidhi Pani گفت: “همه ما در حال کار برای کنترل گسترش COVID-19 در شهر… عصر روز شنبه تعداد زیادی از مردم جمع شده بودند برای دریافت پاس در دروازه اصلی از APMC که منجر به lathicharge. ما از تصمیم بستن بازار تا تاریخ 14 آوریل. ما همچنین به دنبال در گزینه های به نگه داشتن زنجیره تامین فعال است.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>