جدا کردن پیچای, rahmani, چهار, دیگر, هندی-آمریکایی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در لیست…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است طناب در شش هندی-آمریکایی رهبران شرکت های بزرگ از جمله سوندار پیچای از گوگل و ساتیا نادلا از مایکروسافت به دنبال مشاوره از “درخشان” و “باهوش ترین” مردم در مورد چگونه به راه اندازی مجدد اقتصاد ایالات متحده است که فلج coronavirus بیماری همه گیر.

آمریکا اقتصاد جهان را به یک وقفه به دلیل Covid-19 بیماری همه گیر. بیش از 95 درصد از 330 میلیون جمعیت تحت اقامت در خانه سفارش در میان ملی اضطراری در محل.

شماره ثبت بیش از 16 میلیون نفر از مردم از دست داده اند شغل خود را به دلیل ادامه بحران اقتصادی در آمریکا و با توجه به آخرین آمار رسمی.

رئیس جمهور تهمت نام بیش از 200 بالا رهبران آمریکایی از صنایع مختلف و بخش به ایجاد نزدیک به ده و نیم گروه های مختلف به عنوان بخشی از بزرگ اقتصادی آمریکا احیای گروه های صنعت.

این رهبران را توصیه رئیس جمهور و ارائه توصیه در مورد چگونگی احیای اقتصاد آمریکا که آمار بی سابقه ای جزر فقط در چند هفته با توجه به کشنده coronavirus.

“آنها که نام دارد, من فکر می کنم بهترین و باهوش ترین های درخشان. و آنها در حال رفتن به ما برخی از ایده های” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در روزانه خود را در کاخ سفید در کنفرانس خبری در coronavirus در روز سه شنبه.

در علاوه بر این به پیچای و نادلا رئیس جمهور تا نام IBM را Arvind کریشنا و میکرون را سانجی Mehrotra به گروه تکنولوژی. دیگر اعضای گروه در حال اپل, تیم کوک, اوراکل لری الیسون و Facebook مارک زوکربرگ.

هندی-آمریکایی ان Mukherjee از Pernod Ricard نامگذاری شده است به این گروه تولیدی که در میان دیگر شامل کاترپیلار جیم Umpleby III; تسلا Elon Musk فیات کرایسلر مایک مانلی فورد بیل فورد و جنرال مری بارا.

آجی بنگا از مستر شده و به گروه خدمات مالی همراه با, در میان دیگران, Al کلی از ویزا استون Stephen Schwarzman; وفاداری سرمایه گذاری را ابیگیل جانسون و اگاه را ساسان گودرزي.

گروه های مختلف ایجاد شده توسط ناروا عبارتند از: کشاورزی, بانکداری, ساخت و ساز/کار/نیروی کار; دفاع, انرژی, مالی, خدمات مواد غذایی و نوشیدنی, بهداشت و درمان, مهمان نوازی, ساخت, املاک, خرده فروشی, فن آوری, مخابرات, حمل و نقل, ورزشی و رهبران فکری.

این گروه دو حزبی از رهبران آمریکایی با کاخ سفید به نمودار مسیر رو به جلو به سوی یک آینده بی نظیر آمریکایی رفاه کاخ سفید گفت.

“سلامت و ثروت آمریکا است و هدف اصلی این گروه تولید خواهد شد یک مطلب مستقل خود به اندازه کافی انعطاف پذیر و ملت” کاخ سفید در بیانیه ای گفت.

رئیس جمهور تهمت به تازگی گفت که بازگشایی اقتصاد کشور خواهد بود “بزرگترین تصمیم” همیشه او را.

“من قصد دارم که به تصمیم گیری و من تنها امید به خدا که این تصمیم درست است اما من می خواهم بگویم بدون سوال این است که بزرگترین تصمیم من تا به حال به را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هفته گذشته.

او گفت: بازگشایی این کشور به فعالیت های کسب و کار خواهد بود گرفته شده در زمان مناسب در مشاوره با مشاوران نزدیک خود را از جمله اعضای کاخ سفید نیروی کار در Coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن, اما, انجام نمی دهد یک تاریخ قطعی برای این در این جلسه که رئیس جمهور شده است به میزبانی ارائه آمریکایی ها یک به روز رسانی در دولت او تلاش های مداوم در جنگ علیه “نامرئی دشمن”.

اوایل او را مشتاق بازگشایی اقتصاد در عید پاک (12 آوریل) به عنوان تاجر تبدیل سیاستمدار گزارش تحت فشار از دوستان خود را در وال استریت.

صندوق بین المللی پول روز سه شنبه هشدار داد که اقتصاد جهانی را در این سال به احتمال زیاد رنج می برند بدترین بحران مالی از زمان رکود بزرگ به عنوان دولت ها در سراسر جهان دست و پنجه نرم کردن با Covid-19 بیماری همه گیر.

با مدارس و بسیاری از کسب و کار بسته اقدامات به سرعت گسترش این بیماری را گرفته دردناک تلفات در اقتصاد ایالات متحده.

Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده عبور 25,000 روز سه شنبه با کشور شاهد بالاترین تک روز شمارش از 2,129 دفاع کند گرفته شد.

از روز شنبه بیش از 6,05,000 آمریکایی ها تا به حال آزمایش مثبت برای رمان coronavirus — بیش از دیگر سه کشور بالا گرفته شده با هم-با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

در سطح جهانی 126,722 نفر کشته شده اند و نزدیک به دو میلیون نفر آلوده شده اند توسط این رمان coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>