مطالعه که به رهبری بریتانیا به معکوس coronavirus طرح پیش بینی شده 5 لاخ مرگ و میر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بریتانیا به طور چشمگیری تغییر کرده البته در آن مبارزه با کروناویروس طرح پس از هشدار دهنده مطالعه توسط محققان در کالج امپریال نشان داد که هر چیزی غیر از سریع سرکوب مرگبار عفونت می تواند در نتیجه صدها هزار نفر از مرگ و میر.

این مطالعه به رهبری پروفسور نیل فرگوسن, یک متخصص در گسترش بیماری های عفونی شد منتشر شده در مارس 16. آن است که تحت عنوان “تاثیر غیر دارویی مداخلات (NPIs) برای کاهش COVID19 مرگ و میر و بهداشت و درمان تقاضا است.”

آن را دقیق سه سناریو: یکی که در آن دولت کاری نکرد که در آن دولت با تمرکز بر کاهش که شبیه به در حال حاضر رها شده “گله ایمنی” طرح انگلستان و سرکوب بود که به شدت انجام شده توسط کشورهایی مانند چین و کره جنوبی.

در اولین سناریو این مطالعه گفت: coronavirus را ناشی از 510,000 مرگ و میر در بریتانیا و 2.2 میلیون نفر در ایالات متحده است.

“مراقبتهای ظرفیت تخت خواهد بود بیش از حد در اوایل هفته دوم در ماه آوریل با یک احتمالی اوج در ICU یا انتقادی تخت مراقبت تقاضا است که بیش از 30 برابر بیشتر از حداکثر عرضه در هر دو کشور” مطالعه گفت.

در سناریوی دوم انگلستان می بینید حدود 250000 نفر مرگ و میر و ما حدود 1.1-1.2 میلیون مرگ و میر.

در سناریو سوم – از جمله تعطیلی مدارس و اجباری خانه قرنطينه و مهار مناطق – تعداد مرگ و میر سقوط به زیر 20,000 بیش از یک دوره دو ساله.

“ما به این نتیجه برسیم که اپیدمی سرکوب تنها استراتژی مناسب در زمان فعلی. اجتماعی و اقتصادی اثرات این اقدامات است که مورد نیاز برای رسیدن به این هدف سیاست خواهد بود عمیق” این مطالعه گفت.

این مطالعه گفت که 9 درصد از مردم در آسیب پذیر ترین گروه سنی 80 و بالاتر می میرند اگر آلوده. آخرین باری که جهان در پاسخ به جهانی در حال ظهور بیماری اپیدمی از مقیاس زمان COVID-19 همه گیر با عدم دسترسی به واکسن بود 1918-19 H1N1 پاندمی آنفلوانزا مطالعه گفت.

پس از مطالعه عمومی دولت بریتانیا رها آن گله ایمنی طرح – که تحت آن مقامات را منزوی موارد اما تمرکز بر روی انتخاب جمعیتی شدن عفونت به رشد ایمنی و تمرکز بر روی مهاجم مهار, انزوا, از تعطیلی مدارس و فضاهای عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>