کره جنوبی دارای پارلمانی انتخابات در میان Covid-19 همه گیر

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بیش از 450 کره جنوبی در قرنطینه امکانات ویژه برای coronavirus بیماران به برگه های رای خود جمعه به کشور لگد کردن اولیه رای گیری برای هفته آینده انتخابات عمومی.

کره جنوبی است که در میان اولین کشورهای جهان برای برگزاری انتخابات پارلمانی در گیر با شهروندان هنوز هم خواسته اجتماعی را حفظ فاصله پس از تحمل یکی از بدترین اوایل شیوع ویروس.

سئول مقامات راه اندازی مراکز رای دهی در هشت قرنطینه امکانات در سراسر کشور — ارائه شده برای بیماران با علائم خفیف — به طوری که آنها می توانید بدون نیاز به ترک محل.

در یک مرکز در جنوب شهر Gyeongju, بیماران در صف برای رأی گیری فاصله حداقل یک متر (سه پا) از هم جدا و با پوشیدن ماسک محافظ و یکبار مصرف پلاستیکی کت.

از آنها خواسته شد به پوشیدن دستکش های پلاستیکی پس از شستن دست های خود را با یک sanitiser. کارکنان پزشکی نیز رای دادند.

ايستگاه مقامات donned کامل بدن, دنده محافظ, از جمله عینک.

معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب گفت: افرادی که تحت self-قرنطینه-که در حال ممنوع از خروج از خانه در اوایل رای گیری دوره — خواهد بود قادر به رای دادن در انتخابات روز یکشنبه با زمان خاص اسلات برای آنها محفوظ است.

بیش از 5.3 میلیون نفر پای صندوق های رأی رفتند جمعه هست و برای اولین بار بعد از دو روز رای گیری اولیه دوره — در یک رکورد اولیه میزان مشارکت Yonhap news agency گزارش.

کره جنوبی بود و در میان نخستین کشورهایی بود توسط این ویروس در خارج از چین که در آن coronavirus اول پدید آمده و برای یک زمان تا به حال در جهان دومین شیوع قبل از آن تا حد زیادی تحت کنترل در آورد از طریق گسترده تست درایو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>