رسانه های اجتماعی ممنوعیت برداشته در J-K, سرعت اینترنت محدود به 2G

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در جامو و کشمیر دولت در روز چهارشنبه تصمیم به لغو ممنوعیت وب سایت رسانه های اجتماعی. محدودیت های قرار داده بودند در محل پس از abrogation از 370 مقاله در 5 اوت سال گذشته است.

در تازه سفارش جامو و کشمیر دولت امروز گفت که مردم در حال حاضر می تواند اجازه دسترسی نامحدود به اینترنت اما با سرعت 2G. اتصال به اینترنت همچنان باید در دسترس ساخته شده با Mac-الزام آور است.

در حالی که بعد از پرداخت سیم کارت, دارندگان, باید همچنان به دسترسی به اینترنت این خدمات نباید در دسترس در پیش پرداخت سیم کارت مگر اینکه تایید شده که در هر هنجارهای دولت.

سفارش جدید قابل اجرا خواهد بود فقط تا 17 مارس در تجربی پایه.

این است که بیشتر به کارگردانی که دسترسی/امکانات ارتباطی ارائه شده توسط دولت با یکدیگر رقابت e-پایانه های اینترنت, کیوسک, جدا از ترتیبات ویژه برای گردشگران و دانشجویان و تجار و غیره خود ادامه خواهند داد.

بیشتر جامو و کشمیر بازرس کل پلیس شده است وظیفه حصول اطمینان از اجرای دستورات.

اینترنت به حالت تعلیق در آمد در سراسر جامو و کشمیر پیش از abrogation از 370 مقاله در آگوست 5. آن را برگردانده بود در یک روش مرحله به مرحله در سراسر دره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>