سری آ می گوید: هیچ تاریخ برای بازگشت به عمل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سری کارفرمایان در روز جمعه گفت که شک و تردید باقی می ماند بیش از زمانی که فوتبال می تواند بازگشت به ایتالیا به عنوان کشور جنگ coronavirus بیماری همه گیر. تمام ورزشی در ایتالیا است به حالت تعلیق تا زمانی که حداقل مارس 13 به عنوان یک نتیجه از COVID-19 که به کشته شدن نزدیک به 15000 نفر در کشور است.

یک جلسه بین بالا پرواز آ و نمایندگان بازیکنان ایتالیایی’ union (AIC) صورت گرفت توسط ویدئو کنفرانس در روز جمعه برای بحث در مورد تاریخ ممکن برای بازگشت به اکشن و پتانسیل بازیکن حقوق و دستمزد کاهش است.

هیچ تصمیم رسیده بود حقوق و دستمزد کاهش در حالی که لیگ گفت: رقابت باز خواهد گشت زمانی که این کشور آماده بود.

“سری A را در نظر بگیرید از سرگیری فعالیت ورزشی زمانی که شرایط بهداشتی اجازه می دهد آن را به عنوان آن را همیشه انجام می شود, احکام دولت و با توجه به نظر اولیه حفاظت از سلامت ورزشکاران و همه درگیر” آ در بیانیه ای گفت.

“سری آ با نمایندگان باشگاه ادامه خواهد داد به تجزیه و تحلیل تاثیر و عواقب ناشی از COVID-19 در روزهای آینده.”

فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) رئیس جمهور گابریل Gravina روشن ساخته است که اولویت خود را به نتیجه گیری از لیگ برتر گفت: در طول هفته که زمان ایده “برای شروع از 20 مه یا اوایل ماه ژوئن به پایان جولای”.

ده سری A بازیکنان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 با یوونتوس مدافع Daniele Rugani اولین-پرواز بازیکن تشخیص داده می شود در آوریل 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>