دانشمندان دو سویه جهش: ‘نیاز به شواهد بیشتری’

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

یک جهش در coronavirus سویه های جدا شده در هند است که بالقوه به خطر اندازد جهانی در تلاش برای توسعه یک واکسن علیه Covid-19, نیز آلوده کرده است که 2 میلیون نفر و کشته شدن حداقل 126,000 در چهار ماه با توجه به تجزیه و تحلیل مقدماتی از 106 Sars-CoV-2 و 39 سارس ژنوم توالی.

دانشمندان با این حال هشدار می دهند در برابر تکیه بر تنها یک نمونه و می گویند تایید بیشتر مورد نیاز است.

جهش در مکانیزم ویروس استفاده می کند به وارد سلول های انسان است. معلوم شد در سویه های جدا شده از یک مورد در کرالا در ژانویه 27. یافته های منتشر شده در preprint سرور bioRxiv قرار می دهد که مقالات علمی در حوزه عمومی قبل از peer-review.

Sars-CoV-2 متشکل از یک رشته RNA محصور در پوسته با پوشش خوشه. اکثر واکسن و دارو و توسعه تلاش دارد با تمرکز بر توقف عمل سنبله پروتئین است.

این مطالعه نشان داد تغییرات در بخشی از سنبله پروتئین است که اجازه می دهد تا ویروس برای اتصال به و نفوذ سلول. این اهداف پروتئین سلول های حاوی ACE-2 یک پروتئین موجود در ریه و کلیه و قلب و دل و روده سلول ها در انسان است.

“ما شناسایی یک جهش است که منجر به ضعیف گیرنده قابلیت اتصال…. این نشان دهنده اولین گزارش قابل توجهی Sars-CoV-2 جهش و افزایش زنگ که حال توسعه واکسن ممکن است بیهوده در آینده اپیدمی اگر بیشتر جهش شناسایی شدند” نوشت: نویسندگان این مطالعه از چندین نهاد در استرالیا و تایوان است.

این مطالعه همچنین ارائه مستقیم ژنتیکی شواهدی وجود دارد که Sars-CoV-2 کمتر از حد نرخ جهش از Sars-CoV ویروس عامل سندرم حاد تنفسی.

“پایین گیرنده مناسب ممکن است به ویروس کمتر کارآمد در انتقال اما پس از آن ما نیاز به سازمان دیده بان برای تغییر در حدت همچنین. همانطور که در حال حاضر این مقاله است ‘کنجکاوی’ اطلاعات است. ما باید صبر کنید و تماشا” گفت: Dr T یعقوب جان استاد بازنشسته و رئیس سابق ویروس شناسی مسیحی در کالج پزشکی وللر, Tamil Nadu.

جهش به نظر می رسد به طور تصادفی و در نتیجه انتخاب طبیعی توسط سیستم ایمنی بدن به دلیل وجود دارد هیچ بیشتر گونه که در بخشی از سنبله نسبت به جاهای دیگر در ژنوم دانشمندان می گویند.

“مطالعه می گذارد بیش از حد تکیه بر روی یک نمونه با یک تنوع است که قبلا بحث شده است. مگر اینکه یکی می بیند این تایید بیشتر در توالی پروتئین و سطح مطالعات در حداقل هیچ نتیجه گیری می توان گفت:” دکتر Anurag Agarwal, مدیر CSIR-موسسه ژنومیک & یکپارچه زیست شناسی, Delhi.

ترین کار در واکسن و دارو با هدف قرار دادن سنبله پروتئین برای جلوگیری از اتصال به ACE-2. پنج واکسن داوطلبان در فاز 1 کارآزمایی های بالینی برای ایجاد ایمنی برای انسان و 73 در اکتشافی یا بالینی مرحله است. یک واکسن است که به احتمال زیاد در اوایل سال 2021 با توجه به تجزیه و تحلیل جهانی واکسن پایگاه داده از ائتلاف اپیدمی آمادگی (Cepi) یکی از بزرگترین شرکتهای عمومی تأمین کنندگان مالی از واکسن توسعه است. تحلیل منتشر شده در طبیعت بررسی کشف مواد مخدر .

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>