Sathiyan را مستند سرود: ربات ‘بهترین دوست’, سکس با مامان و راز…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند را افزایش table-tennis star Sathiyan Gnanasekaran مشغول 2019. رقابت در مسابقات در سراسر جهان او افزایش یافت تا حرفه ای-بهترین ITTF رتبه بندی 24. با بازی های المپیک تحصیلی دوره نزدیک در سال 2020 این سال تبدیل شد به یک حتی شلوغ یکی قبل از coronavirus همه گیر قرار دادن یک توقف به ورزش در سراسر جهان است. “من در زندگی یک زندگی کاملا متفاوت. به خصوص برای ستاره های ورزش مثل ما. ما به معنای واقعی کلمه زندگی خود را در یک چمدان, سفر در همه زمان ها. بسیاری از فعال سنگین زندگی درگیر است. آن را کاملا متفاوت از بودن و مستند در خانه” Sathiyan می گوید هندوستان تایمز در یک مکالمه تلفنی.

پس از رقابت در مجارستان باز در ماه فوریه و پس از آن شرکت در قطر باز در مارس Sathiyan به خانه بازگشت به چنای در مارس 7. این موارد در هند بودند زیر 100 در زمان, اما همه چیز به آرامی و به طور پیوسته تشدید.

“پس از بازگشت من بود و نه مطلقا خواست به ماندن در انزوا و یا هر چیزی. اما برای خود من و ایمنی و من گیر کرده در اطراف در خانه برای چند روز حتی اگر من احساس نمی شد هر گونه علائم سرفه سرد و یا تب. این وضعیت شروع به افزایش در هند یک هفته پس از آن. سپس مستند اتفاق افتاده است, پس از آن من فقط در خانه,” او می گوید.

Sathiyan بلافاصله متوجه شدم که او نیاز به ادامه کار بر روی تناسب اندام خود را به طوری که او شروع به صحبت با مربیان خود را و شروع به برنامه ریزی یک خانه آماده سازی معمول است. “ما در حال برنامه ریزی برای بازی های المپیک است. اما من می دانستم که ما تا به حال به دوباره کاری تمام کسانی که برنامه های. من در ارسال ویدئوها از من بازی و آموزش تناسب اندام به مربی. او مرا فرستاده است بازخورد و تجزیه و تحلیل بر روی آن است. من خودم را برای انجام خود ارزیابی از من گذشته فیلم” او می گوید.

کمک به او را در آموزش های خود را در خانه اش در طول مستند است Sathiyan جدید “بهترین دوست” – پروانه Amicus نخست ربات. “این یکی از پیشرفته ترین روبات در جهان است. ما آن را کردم وارداتی از آلمان در ماه نوامبر گذشته برای آماده سازی برای جام جهانی است. Subramaniam (Raman) آقا بود که به من گفت و من مربی است که ما باید آن را دریافت.”

دستگاه اجازه می دهد تا Sathiyan به آموزش به عنوان آن می تواند ارسال تا 120 توپ در هر دقیقه با سرعت متفاوت سیر و چرخش. “این کاملا هوشمند است. شما می توانید ترکیبی از تمرینات با آن” او می گوید: هر چند اذعان می کند یک ربات نمی تواند جایگزین انسان ها به عنوان شرکای مبارزه. “البته یک ربات نمی تواند یک انسان است. یک بازیکن درجه یک است که همیشه بهترین شریک مبارزه. اما در شرایط فعلی که ما در خانه گیر کرده و در یک مستند من آن را به عنوان بهترین دوست من.”

در خانه مقدار از تمرینات است که Sathiyan می توانید انجام دهید محدود است نسبت به آنهایی که او قادر به انجام در ورزشگاه و یا مراکز آموزشی.

“من خوش شانس به برخی از تجهیزات ورزشی در محل مانند گروههای وزن, پله, موانع. من در تلاش برای استفاده از هر آنچه که من در اختیار من برای خودم نگه دارید مناسب است. البته چندین تمرینات شما می توانید بدون تجهیزات و تنها با وزن بدن خود را. من شده اند با تمرکز بر تعادل و ثبات و تمرینات قدرتی. آن را به عنوان مهم نیست در حال حاضر به فشار تا سطح خود را, اما در واقع به حفظ سطح تناسب اندام خود را,” او می گوید.

علاوه بر آموزش و حفظ تناسب اندام برنامه هند paddler تضمین می کند او به تماشای حداقل یک فیلم یک روز با مادر خود را در طول ناهار. از آنجا که مادر خود را به چاق, فیلم, این روزها Sathiyan بیش از حد در حال تماشای همان روزها در Netflix بکشد. “ما از طریق حرکت و انتخاب فیلم بر اساس داستان است. ما مانند الهام بخش فیلم. آن را سرگرم کننده به صرف وقت با مادرم. من به یاد داشته باشید که در صفحه اصلی یک ماه پس از من 12 کلاس امتحانات هیئت مدیره – که از 10 سال پیش. این چیزی است که من قادر به لذت بردن از حتی در این شرایط دشوار,” او می گوید.

جدا از چاق فیلم Sathiyan همچنین تماشای Netflix آمار نشان می دهد پول دزدی. او همچنین صرف زمان انجام یوگا باغبانی و کتاب خواندن است. علاوه بر خواندن ورزش autobiographies این paddler به تازگی خواندن Ikigai: ژاپنی ها راز یک زندگی طولانی و شاد – کتاب های آلبرت Lierbermann و هکتور گارسیا.

“آن را در مورد چگونه به نگه داشتن خود را شاد و مثبت بمانید. من فکر می کنم آن را واقعا مورد نیاز در این زمان,” او می گوید.

با لغو مسابقات در سراسر جهان و بدون روشن تقویم پیش رو Sathiyan می گوید: یک ورزشکار می تواند احساس اضطراب در مورد زمانی که او یک شانس برای بازگشت به عمل است. اما او معتقد است که او نیاز به نگرانی در مورد چیزهایی که خارج از کنترل است. “ما فقط باید صبور باشید. آنچه من می توانم کنترل من است ، ما نیاز به آماده بود که همه چیز برایم عادی شده. ممکن است وجود دارد بسیاری از مسابقات انباشته از نزدیک وجود دارد و ممکن است مربا بسته بندی شده برنامه. من آماده هستم برای خودم که ذهنی است.”

زمانی که او شنیده ام در مورد به تعویق افتادن توکیو بازی به 2021, Sathiyan برطرف شد. بازی های المپیک را لغو شده و دو بار قبل از, در طول جنگ جهانی بود اما هرگز به تعویق افتاد و در تاریخ است. آن را بزرگترین نگرانی است. “من شده اند در حال آماده شدن برای مدت طولانی. من هرگز به بازی های المپیک, این رویای من است. ما می دانستیم که هیچ کشور آماده شد به ورزش به طور جدی هنگامی که زندگی در معرض خطر است. پس از آن بسیار مهم و شجاع تصمیم کمیته بین المللی المپیک در زمان با وجود رنج و زیان های بزرگ اقتصادی” او می گوید.

این ورزشکار همچنین معتقد است که با به تعویق افتادن می تواند یک برکت و رحمت در لباس مبدل ” برای هند افزایش تنیس روی میز مشروط. “قرار گرفتن در معرض بیشتر و تجربه ما در حال گرفتن بیشتر مسابقات ما بازی ما در حال بهتر شدن است. ما در حال آماده شدن برای رقابت در برابر سطح بالای بازیکنان است. با نهایی تنیس روی میز (UTT) در آینده بازیکنان از کشورهای دیگر واقعا می خواهید به اینجا مراجعه. هند در حال تبدیل شدن به یک تنیس روی میز مقصد,” او می گوید.

“در فصل اول از UTT من قرار گرفت در 120 موقعیت. فصل گذشته من برتر بازیکن (24) در رقابت است. UTT داده است هند بازیکنان یک فرصت برای رقابت در سطح بالا به بازیکنان و ببینید که چگونه آنها در مورد ورزش. از آن ساخته شده من یک بازیکن بهتر است. ما در حال گرفتن قوی تر و بهتر است. و در حال حاضر من یک سال فوق العاده برای بهبود خودم. من اعتقاد دارم که من هستم رفتن به یک نسخه بهتر از Sathiyan در سال 2021” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>