شایعات از خدمات قطار را مهاجران کرد: “ما می خواهیم برای رفتن به صفحه اصلی’

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط محمد Thaver Sagar Rajput | بمبئی | به روز شده: آوریل 15 سال 2020 12:09:31 am

Migrant workers, lockdown extended, coronavirus cases, Mumbai news, indian express news مشابه این مورد Mumbra که در آن مهاجران عمدتا از بالا بیرون آمد و به اعتراض فریاد “Humko gaon jana hai (ما می خواهم به خانه بروم).” (بازنمودی تصویر)

از جان گذشته برای بازگشت به روستاهای خود شایعاتی است که راه آهن شد رفتن به راه اندازی مجدد برخی از قطارها در روز سه شنبه باعث مهاجران به جمع آوری خارج Bandra (غرب) ایستگاه راه آهن.

با شایعات پرواز ضخیم و سریع در مورد امکان قطار از سرگیری خدمات در آوریل 14 — آخرین روز از اولین مستند اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا — بسیاری از کارگران از این منطقه جمع آوری شده در خارج از ایستگاه راه آهن. ارائه مواد غذایی بسته های بسیاری تا به حال فقط یک ترجیع بند “ما می خواهم به خانه بروم.”

Tannur حسین (21) که از Malda در بنگال غربی زندگی می کند و در Shastri Nagar دچار صدمات به دست خود در پلیس lathicharge. “من نمی خواهم به از دست دادن شانس به خانه بروم. دوستان من نگه داشته گفت: یک جلسه برگزار خواهد شد با مقامات و ما احتمالا یک شانس برای رفتن به خانه. بنابراین من آمد وجود دارد. من شگفت زده شد زمانی که پلیس شروع به ضرب و شتم ما. من شروع به در حال اجرا است اما دریافت ضربات به انگشتان من و سر خود را.”

“در اینجا وجود دارد این است که مبارزه برای مواد غذایی روزانه است. پدر و مادر من مریض هستند و نگه داشتن آنها را از تماس من و گریه در تلفن. آنها نگران هستند برای من,” او اضافه شده است.

سهم Mondal, یکی دیگر از مهاجر گفت: “ما فکر کردیم که اگر ما می تواند جلب توجه مقامات به ما گرفتاری ما ممکن است فرصتی برای رفتن به خانه. بنابراین همه ما آمد. ما تحت فشار قرار دادند از طریق تمام طول امیدوار است که در مارس 14, ما را وادار به رفتن به خانه. چند هفته بیشتر اینجا خواهد ما را بکشند.”

در همین حال پلیس محلی در حال بررسی چگونه شایعات از قطار شروع مجدد عملیات آغاز شده است. از صبح گزارش از راه آهن شروع برخی از خدمات حمل و نقل مهاجران نشان داده شده است در برخی از شبکه های تلویزیونی و بعد از آن توسط رسانه های اجتماعی.

مشابه این مورد Mumbra که در آن مهاجران عمدتا از بالا بیرون آمد و به اعتراض فریاد “Humko gaon jana hai (ما می خواهم به خانه بروم).”

“آقا khana khaneko bilkul paisa nahi hai (ما اصلا پول برای مواد غذایی)” گفت: محمد Yakub, و اضافه کرد که برای چهار روز گذشته او و خانواده اش نه غذا خورده.

Manoj Kumar یک کارگر مهاجر از خواست دولت برای ایجاد برخی از ترتیبات به طوری که آنها می تواند رسیدن به خانه. عبد الرحمان خان یک برنامه مبتنی بر راننده تاکسی گفت: “من ماندن در اینجا با همسر و فرزندان اما پدر و مادرم به تنهایی در بالا. من نگران هستم که چگونه آنها در حال مدیریت در این مستند. من می خواهم به خانه بروم. من امیدوارم که بعد از دیدن این همه دولت باز می شود درون مرزهای دولتی به مدت سه روز و به ما اجازه می دهد برای سفر به عقب.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>