RSS انتقاد Tablighi Jamaat برای فراخوانی رویداد

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Rashtriya Swayamsevak Sangh (RSS) روز دوشنبه در یک محجبه حمله به Tablighi Jamaat گفت: برگزارکنندگان باید “معقول” و به نام جماعت در دهلی Nizamuddin بود که در حضور چند نفر با سفر تاریخچه از Covid-19 تحت تاثیر موارد است.

پرداختن رسانه ها از طریق ویدئو کنفرانس مشترک دبیر RSS مانموهان Vaidya گفت: تمام برنامه ها از Sangh از جمله این جلسه از بالاترین تصمیم گیری بدن و سالانه برنامه های آموزشی لغو شده اند, پس, تاج, بیماری همه گیر.

در پاسخ به یک سوال در جماعت که در دهلی نو حتی به عنوان دولت به صدور دستور جلوگیری از همایش بزرگ Vaidya وجود دارد گفت: دولت سفارشات در برابر هر گونه عمومی جمع آوری شد و در نیرو و سازمان باید خودداری از تجمع.

“گسترش ویروس قطعا افزایش به دلیل رویداد Tablighi Jamaat سازمان یافته در پایتخت. هر کس موافق با آن است… اگر رهبری خود را گرفته اند تصمیم گیری در زمان و لغو آن در زمان آن می شده اند خوب,” او گفت:.

حتی به عنوان او گفت که تاثیر این جماعت دیده می شود بر روی زمین به عنوان “چهره حقیقت را بگویید”, Vaidya بود سریع به اشاره است که جامعه مسلمان در هند است که انجام آن کمی برای کمک به دولت در مسیر کسانی که در تماس با این جماعت.

روز یکشنبه وزارت بهداشت گفت: میزان دو برابر شدن تاج موارد در حال حاضر 4.1 روز اما اگر موارد مرتبط به جماعت امر اتفاق نمی افتاد و سپس آن شده اند که 7.4 روز.

روز دوشنبه Vaidya گفت که RSS گرفته است تصمیم به تماس خود را در اردوگاه های آموزشی برای اولین بار در تاریخ آن است. زودتر Sangh بود لغو آن Pratinidhi سبها در بنگلور بود که برای ماه مارس برنامه ریزی 15-17.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>