ساکنان دست انداختن ماسک قانون’ در مناطق نزدیک کلکته

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

به روز شده: مارس 17 سال 2020 5:33:35 am

coronavirus, coronavirus in bengal, kolkata districts , kolkata village violaters, kolkata mask wearing violation, indian express news مدنی داوطلبان می گویند مردم با پوشیدن ماسک تنها در اطراف محلی مدیریت تیم است. (عکس Pallabi دی)

نوشته شده توسط Pallabi دی و Debasmita دس

هر چند دولت ساخته شده است که ماسک های اجباری در اماکن عمومی, بخشنامه است که نقض در بخش هایی از مناطق در نزدیکی کلکته. در شهر کننگر در Hooghly منطقه تعداد زیادی از مردم در یک بازار محلی بودند بدون ماسک در روز پنج شنبه.

“من اینجا هستم تا در بازار فقط برای 10 دقیقه چرا باید من را در یک ماسک پرسید:” یک مرد در دهه پنجاه, خرید سبزیجات.

در North 24 Parganas’ Belgharia محل یک سبزی فروش که شناسایی خود را به عنوان Karthik بود بدون دستکش و ماسک.

“ما لازم نیست به اندازه کافی پول برای خرید دستکش و ماسک,” او گفت:. “ماسک ناراحتی به فروشندگان مثل ما که باید به تماس به مشتریان است.”

پلیس گفت: آنها تلاش خود را برای اجرای این قانون است. “ما در حال گشت زنی در منطقه ما از صبح تا شب” گفت: راتان چاکرابورتی, افسر مسئول Belgharia ایستگاه. “در حال حاضر ما در حال تلاش برای توضیح به مردم اهمیت پوشیدن ماسک.”

مدنی داوطلب در کننگر گفت: مردم پوشیدن ماسک تنها در اطراف محلی مدیریت تیم است.

“تنها زمانی که ما در حال گشت زنی و فروشندگان و مغازه داران و خریداران قرار دادن ماسک خود را,” او گفت:.

“ترس و خود آگاهی متفاوت هستند که در مورد.”

در کلکته پلیس را راه اندازی ایستگاه های بازرسی در گذرگاه عمده برای اطمینان مردم به دنبال بخشنامه و توزیع ماسک به مردم بدون.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>