رئال مادرید لوکا مودریچ دستخوش ‘موفق’ عمل جراحی بر روی پا شکسته

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

خانه / فوتبال / رئال مادرید لوکا مودریچ دستخوش ‘موفق’ عمل جراحی بر روی پا شکسته

خطر آمد و در طول مادرید با شکست لوانته در 23 فوریه پس از ساخت تنها دوم خود را شروع و پس از تقریبا سه ماه با یک شکستگی در همان پا است.

فوتبال به روز شده: May 06, 2020 08:38 IST

Soccer Football - La Liga Santander - Levante v Real Madrid - Estadi Ciutat de Valencia, Valencia, Spain - February 22, 2020 Real Madrid Eden Hazard reacts after he was substituted as coach Zinedine Zidane looks on REUTERS/Jon Nazca
فوتبال – لالیگا سانتاندر – لوانته v رئال مادرید – Estadi پالما د والنسیا, والنسیا, اسپانیا – فوریه 22, 2020 با رئال مادرید لوکا مودریچ واکنش نشان می دهد و پس از او جایگزین به عنوان مربی زیدان به نظر می رسد در رویترز/جان نازکا(ایسنا)

رئال مادرید ستاره و بلژیک, بین المللی, Eden Hazard تحت عمل جراحی موفقیت آمیز خود را شکسته پای راست اسپانیا لالیگا گفت: رهبران پنج شنبه. “ادن هازارد با موفقیت تحت عمل جراحی امروز در دالاس در یک شکستگی در استخوان نازک نی از پای راست خود را” املاک در بیانیه ای گفت. “این عملیات تحت نظارت بود و رئال مادرید با خدمات پزشکی. خطر را در حال حاضر باقی می ماند تحت نظارت تا زمانی که او می شود همه روشن خود را به بودن توانبخشی روند.”

خطر آمد و در طول مادرید با شکست لوانته در 23 فوریه پس از ساخت تنها دوم خود را شروع و پس از تقریبا سه ماه با یک شکستگی در همان پا است. او پیوست مادرید 100 میلیون یورو از چلسی در تابستان گذشته است اما تحمل یک کابوس برای اولین بار سال در اسپانیا.

او پایدار ران آسیب دیدگی در تمرین روز قبل از شروع فصل و پس از بازگشت در ماه سپتامبر در زمان به دست آوردن مجدد فرم و تناسب اندام. خطر به نظر می رسد به پیدا کردن ریتم خود تنها به رنج می برند اولین شکستگی در ماه نوامبر قبل از آخرین مجموعه بازگشت. او ساخته شده است که تنها 15 حضور خود را برای باشگاه در این فصل با به ثمر رساندن یک هدف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>