سریع کیت در نهایت رسیدن به آزمون Covid-19 ایمنی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

بسیار در انتظار سریع تست کیت یا RTKs که با استفاده از آنتی بادی مبتنی بر آزمایش خون برای Covid-19 وارد دهلی نو در 11.30 صبح روز پنج شنبه پس از از دست رفته خود را, سوم, مهلت یک روز و به احتمال زیاد خواهد شد مورد استفاده برای تست برای بیماری کروناویروس در مناطق با هیچ یا چند مورد — وزارت بهداشت, سبز مناطق — به گفته یک مقام در شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR).

این کیت استفاده خواهد شد به آزمایش افراد با تب و سرفه و تنگی نفس در 325 مناطق که در حال حاضر در حال تاثیر پذیری از شروع با کسانی که در آمریکا با تعداد زیادی از Covid-19 موارد توضیح رسمی که خواسته نمی شود به نام. این خواهد بود که برای اولین بار توده تست ورزش در این مناطق.

“بسیاری از کشورها آغاز شده اختصاص داده شده تب درمانگاه و نمونه برای تست سریع هم می تواند برداشته از مردم مراجعه به درمانگاه و یا موارد ما کارگران خط مقدم شناسایی و پس از غربالگری” افزود: این فرد است.

این حرکت را به طور قابل توجهی گسترش آزمایش Covid-19 در کشور است که در حال حاضر در حال تست در اطراف 203 نفر در هر میلیون نفر با آزمون محدود به کارکنان مراقبت های بهداشتی درمان Covid-19 بیماران مسافران که ممکن است بازدید کرده اند در مقایسه با تعداد قابل توجهی از عفونت و افرادی که ممکن است در تماس مستقیم یا غیر مستقیم با فرد آلوده.

خیلی از این تست نیز اتفاق می افتد در اصطلاح مهار مناطق که خود را در نقطه داغ مناطق با یا شیوع بیماری و یا خوشه ها (به نام red مناطق توسط وزارت بهداشت و درمان) و یا مناطق هستند که نقاط داغ اما با خوشه. وجود 170 نقطه داغ مناطق و 207 مناطق دیگر با خوشه. با توجه به سلامت وزارت بهداشت در تمام مناطق دیگر در منطقه سبز است. در اطراف وجود دارد 730 مناطق در هند است.

ICMR دستورالعمل می گویند آزمایش پادتن باید اجرا پس از هفت روز از بیماری آن را به عنوان طول می کشد حداقل پنج تا هفت روز برای آنتی بادی به منظور توسعه پس از عقد قرارداد یک عفونت است.

“یک تست آنتی بادی مناسب نیست برای مقاصد تشخیصی اما از آن است که مفید ابزار نظارت برای مطالعات اپیدمیولوژیک گفت:” ICMR رسمی. قرار داده و در غیر این صورت آن است که یک راه سریع و آسان برای درک میزان که بیماری گسترش یافته است.

“این کیت برای تشخیص زود هنگام خود را به عنوان حساسیت و ویژگی پایین تر از RT-PCR مورد تاييد قرار گرفت; آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای مقاصد نظارت به صورت دوره ای نقطه بیماری روند; به جمع آوری اطلاعات در مورد اینکه آیا وجود یک عفونت در یک بخش از جمعیت و یا اگر آن را یک عفونت اخیر.

آیا گسترش در حال افزایش است یا اینکه با موفقیت موجود در مکان هایی که نامیده می شوند به عنوان نقاط داغ و غیره” دکتر RR Gangakhedkar رئیس اپیدمیولوژی و بیماری های مسری در ICMR گفت: در اخبار جلسه توجیهی در روز پنج شنبه.

و پس از آن است که ارزان تر از RT-PCR با استفاده از آن می توانید به راحتی مستقر می شود به صورت انبوه تست در صورت نیاز.

این محموله دارای آنتی بادی 500,000 تست کیت و 100,000 کیت استخراج RNA. از ارزش 500,000 300,000 هستند از گوانگژو Wondfo و دیگر 200,000 از Zhuhai Livzon. RNA استخراج کیت عرضه شده توسط MGI شنژن.

پرواز حمل لوازم در نهایت فرود در دهلی نو در حدود 11.30 صبح روز پنج شنبه.

پس از پاکسازی و آداب و رسوم و کیت منتقل شده اند به ICMR اصلی انبار در موسسه ملی تحقیقات مالاریا (امکان جدید) در دورکا است که یکی از دو اصلی ICMR انبار که در آن دستورات قرار داده شده با تامین کنندگان مختلف در حال دریافت و ذخیره می شود در هوای سرد ظرف واحد.

“ما ایجاد 16 انبارهای سراسر کشور برای ذخیره سازی از این کیت ها از کجا تامین شده است, توزیع منطقه ای. ما فقط دریافت کیت و تدارکات در حال کار کردن در لحظه. ما می توانیم با استفاده از پروازها و همچنین حمل و نقل آنها توسط جاده به اماکن نزدیک گفت:” ICMR رسمی.

سهام است که در ابتدا توزیع به 6 منطقه انبار در بمبئی و چنای کلکته دیبروگره بوپال و حیدرآباد و بعد از آن به دیگر 10 انبار. منابع به احتمال زیاد به ترک دهلی نو روز جمعه.

به گفته افراد آشنا با مادر که خواسته بود به نام هند کشیده دیپلماتیک رشته پس از تامین کنندگان چینی از دست رفته و سه مهلت.

تقاضا برای RTKs که برخی از کشورها امیدواریم که قادر به استفاده از برای تصمیم گیری است که سیستم ایمنی و در نتیجه می تواند به بازگشت به کار افزایش یافت. و دولت چین تنگ تر کرده است صادرات خود را به سیاست های پس از تعداد زیادی از کیت عدم کیفیت آزمون در کشورهای دیگر باعث مقداری از خجالت به پکن.

“ما شده اند و تاکید بر داشتن ملی پزشکی, محصول, مدیریت, چین, تصویب برای کلیه اقلام وارداتی از چین است. این یک نوع تضمین کیفیت گواهی از دولت چین و ما رد هر چیزی است که گواهی” دوم ICMR رسمی گفت: به شرط ناشناس ماندن.

به سفارت هند در پکن توییتی که “مهم است که برای اطمینان از کیفیت محصول و همچنین معقول و با ثبات قیمت”. آن را به نام روز ملی چین محصولات پزشکی دولت برای تسریع در ثبت نام از شرکت های چینی به ویژه کسانی که با سفارشات صادرات و در حال حاضر مجوز توسط نهادهای نظارتی.

خارجی وزارت امور نیز برای به دست آوردن تست کیت از کشورهای دیگر است. “شرکت نقل شده اند به دست آمده از شرکت در کانادا و فرانسه و مالزی و انگلستان و ایالات متحده است. ما نیز به دست آمده از شرکت در آلمان و ژاپن” یک مقام آشنا با توسعه گفت: به شرط ناشناس ماندن.

کارشناسان می گویند که هند تصمیم به معرفی تست آنتی بادی کیت می تواند یک بازی تعویض در مبارزه با Covid-19.

“تست سریع نیاز به ramped تا این کشور قادر به بازگشت به حالت عادی. اگر ما می خواهیم برای پوشش حداکثر افرادی که علائم را به می دانم که بار بیماری و سپس تست سریع است و راه حل آن را به عنوان سریعتر و ارزان تر و کمک می کند تا در رسیدن به هدف نهایی از بهداشت عمومی, مراقبت, تست,” گفت,,,, Dr T یعقوب جان رئیس سابق ویروس شناسی وزارت مسیحی, پزشکی, دانشگاه, وللر, Tamil Nadu.

“با این حال کیفیت کیت نقش حیاتی. آن را نیز یک راه خوب برای چیدن عفونت هنگامی که ما می دانیم بسیاری از کسانی که آلوده نمی خواهد نشان می دهد علائم و یا به تصویر کشیدن علائم خفیف,” او اضافه شده است.

(با ورودی از Rezaul ثانیه Laskar و Sutirtho Patranobis)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>