Rajya سبها انتخابات: BJP امیدوار افزایش آن شمارش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Bharatiya Janata Party (BJP) امیدوار است از افزایش آن شمارش در Rajya سبها زیر مارس 26 انتخاب برای پر کردن به عنوان بسیاری از 55 خالی است و نگه داشتن آن کارت به قفسه سینه خود بیش از لیست نامزدهای حزب که آن را به بالا خانه است.

در حالی که احزاب مانند Biju Janata Dal (BJD) و Trinamool کنگره (TMC) را اعلام کرد نامزدهای خود را برای انتخابات کنگره نیز مملو از حدس و گمان در مورد احتمال نامزد; اما در BJP بسیار کمی وجود دارد که حزب مأموران آگاهی از جزئیات در حال دادن.

پارتی, منابع گفت: فرآیند انتخاب احتمالی نام به نمایندگی از کشورهای مختلف در مجلس آغاز شده است و فهرست نامزدهای زودی اعلام خواهد شد.

“وجود دارد برخی از نام های مورد بحث توسط دولت واحد در مشورت با رهبران مرکزی; در یک یا دو روز این خواهد بود نهایی” گفت: یک حزب به طور کلی ،

بی جی پی که موفق به عبور از مهم اسکناس در Rajya سبها مانند ممنوعیت talaq سه گانه و ساماندهی جامو و کشمیر رغم اینکه بزرگترین حزب در خانه در انتظار است به اضافه کردن حداقل 12 کرسی به خود را شمارش. در حال حاضر BJP 82, اعضای, اما دموکراتیک ملی داد (NDA) با 97 کرسی است که راه کوتاه از علامت نیمه راه در خانه 245.

از کل جای خالی 18 از بی جی پی را شمارش. هر چند انتخابات معکوس آن مواجه دولت در مجمع انتخابات مانند راجستان, Jharkhand و Madhya Pradesh تاثیر موقعیت خود را در Rajya سبها, بی جی پی امیدوار است از اضافه کردن یک صندلی هر یک از هیماچال پرادش, Bihar, Madhya Pradesh و هاریانا و دو از ماهاراشترا.

یک حزب بارگیری گفت وجود دارد می تواند یک مسابقه برای حداقل سه کرسی در ماهاراشترا, Madhya Pradesh و Jharkhand; در حالی که بی جی پی با اعتماد به نفس است از گرفتن دو تا از چهار کرسی در گجرات سه در آسام و هر یک از آروناچال پرادش و مانیپور.

همانطور که در لیست آینده بازنشستگی قرار داده Rajya سبها وجود خواهد داشت هفت جای خالی از ماهاراشترا شش از تامیل نادو پنج هر یک از بیهار و بنگال غربی چهار هر از آندرا پرادش و گجرات سه هر از Madhya Pradesh, Rajasthan, Telengana و Odisha دو هر از Jharkhand و چتیسگر و هر یک از آسام مانیپور هاریانا و هیماچال پرادش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>