راجستان موارد لمس 50: یکی دیگر از تاج بیمار می میرد در بیلوارا مقامات می گویند به دلیل ویروس

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط حمزه خان | جیپور | منتشر شده در تاریخ: مارس 28 سال 2020 5:48:26 am

coronavirus, coronavirus india, coronavirus india update, coronavirus india update today, coronavirus in india, coronavirus today update, در این بیمارستان او در ICU از مارس 7 تا 9. او دوباره در بازدید از این بیمارستان در مارس 12 و 19 برای مشاوره.

یک زن 60 ساله در راجستان بیلوارا منطقه که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus درگذشت اواخر پنج شنبه شب. مقامات نمی صفت مرگ او به ویروس و گفت: او به دلیل شرکت مرضی از جمله فشار خون بالا و اختلال در عملکرد کلیه است.

با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان از 60 سال تا به حال تا به حال یک حمله قلبی در مارس 6 گرفته شده بود به یک بیمارستان خصوصی. از وجود او منتقل شد به یکی دیگر از بیمارستان های خصوصی—که شناخته شده است به عنوان مرکز شیوع بیماری در منطقه است.

در این بیمارستان او در ICU از مارس 7 تا 9. او دوباره در بازدید از این بیمارستان در مارس 12 و 19 برای مشاوره. او سپس منتقل به بیمارستان دولتی در بیلوارا به عنوان مظنون به کروناویروس بیمار و آزمایش مثبت در 25 مارس.

مقامات بهداشت گفت: او به دلیل شرکت مرضی از جمله فشار خون بالا و اختلال در عملکرد کلیه است.

این دومین مرگ یک coronavirus بیمار در بیلوارا در روز پنج شنبه. قبل از آن 73 سال است که در کما به علت نارسایی کلیه فوت کرده است اما در مورد او بیش از حد مقامات حکومت از کروناویروس که باعث مرگ او با اشاره به زمینه ای شرایط پزشکی.

تعداد coronavirus بیماران در کشور به 50 روز جمعه پس از دولت ثبت شده و هفت مورد جدید. این موارد جدید شامل یک زن 48 ساله و 14 ساله در Dungarpur. هر دو سفر بر روی یک دوچرخه از ایندور به Dungarpur رسیدن به این منطقه در روز چهارشنبه. آنها به نمایش در روز پنج شنبه و بستری در بیمارستان. روز جمعه آزمون خود را بازگشت و مثبت است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>