راهول گاندی نشان داد که چگونه اپوزیسیون باید رفتار را در طول بحران: شیو سنا

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: 18 آوریل سال 2020 1:57:21 pm

coronavirus, india coronavirus, india lockdown, rahul gandhi on coronavirus, shiv sena on coronavirus, shiv sena on rahul gandhi, pm modi on lockdown کنگره رهبر راهول گاندی.

شیو سنا شنبه انباشته ستایش در راهول گاندی بیش از او ایستاده بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: کنگره رهبر “نشان داده شده است که چگونه یک مسئول حزب مخالف باید رفتار” در طول بحران.

به سنا که در اتحاد با کنگره و NCP در ماهاراشترا نیز مورد تحسین قرار گرفته گاندی برای تماس خود را برای ایالات متحده در مبارزه با againt ویروس و اظهارات خود را که او ممکن است مخالفت با نخست وزیر در مورد مسائل مختلف است اما این بار به “مبارزه” و یا افراط در “tu tu نبرد نبرد”.

مصرف به حزب منادی ‘Saamana’, سنا گفت: نخست وزیر و رهبر کنگره باید برگزاری یک-به-یک گفتگو به بحث در مورد این بیماری همه گیر است که آلوده بیش از 14000 و ادعا کرد که نزدیک به 500 زندگی می کند تا کنون.

“می تواند وجود داشته باشد برخی از نظرات در مورد راهول گاندی. وجود دارد نظرات در مورد PM نارندرا و آمیت شاه به عنوان به خوبی. نیمی از BJP موفقیت است که با توجه به خدشه دار کردن تصویر از راهول گاندی. این همچنان ادامه دارد و حتی امروز.

“اما گاندی به ستایش ایستاده او گرفته است در حال حاضر بحران است. او ایجاد یک مدل رفتاری چگونه یک حزب اپوزیسیون باید رفتار زمانی که این کشور در مواجهه با بحران” از Uddhav Thackeray رهبری حزب گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘بزرگ, توطئه خواهد چیزی را اشکار کردن آن’: شیو سنا در Bandra مهاجران اعتراض

در نظر گرفتن یک تطبیق در BJP بیش از این سقوط سابق کنگره به رهبری, Madhya Pradesh دولتبه سنا گفت: “گاندی به رسمیت شناخته شده coronavirus تهدید به خوبی در پیشبرد و به طور مداوم هشدار داد دولت برای برداشتن گام های لازم. وقتی که همه مشغول کشیدن پایین (کنگره-led), Madhya Pradesh, دولت, گاندی در تلاش برای بیدار کردن دولت به مقابله با کروناویروس بحران است.”

گاندی بارها و بارها از دولت خواست برای جلوگیری از صادرات تجهیزات پزشکی مورد نیاز در درمان coronavirus بیماران مبتلا به آن اضافه شده است.

coronavirus, india coronavirus, india lockdown, rahul gandhi on coronavirus, shiv sena on coronavirus, shiv sena on rahul gandhi, pm modi on lockdown کنگره رهبر راهول گاندی خطاب به رسانه ها از طریق ویدئو کنفرانس در روز پنج شنبه. (Screengrab/@INCIndia)

“در روز پنج شنبه گاندی دوباره گفت که این زمان به نزاع. او گفت: او ممکن است تفاوت را با ساعت مودی اما این زمان برای آن است. او گفت که ما نیاز به اتحاد در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس و اگر ما نزاع ما موفق نخواهد شد در آن” حزب گفت.

“او همچنین گفت که مستند بود و نه درمان اما فقط یک دکمه مکث در مبارزه با کروناویروس. او گفت: پس از مستند برداشته است این ویروس را یک بار دیگر گسترش است که چرا آزمایش انجام می شود باید در حداکثر تعداد از مردم است. او در بیانیه ای که مستند نیست, کشتن ویروس, اما اجازه می دهد تا دولت به ایجاد امکانات پزشکی کاملا درست است” به آن اضافه شده است.

“ما نیاز به یک بتن استراتژی برای بیرون آمدن از مستند” به سنا گفت.

این حزب گفت که این افکار بیان شده توسط گاندی مانند “chintan shibir” (جلسه طوفان مغزی) برای دولت و احزاب مخالف و به نفع کشور است.

“پس از شنیدن گاندی انداز ما احساس می کنیم که او و PM مودی باید برگزاری مذاکرات مستقیم بیش از coronavirus بحران حداقل یک بار” به آن اضافه شده است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>