جلوگیری از coronavirus از گسترش یک چالش, می گوید دکتر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

حاوی Covid-19 مانند به راه انداختن جنگ علیه نامرئی دشمن – هر کس به زمین و جلوگیری از گسترش آن می گوید: Dr Naresh Trehan رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Medanta-این Medicity. بیمارستان درمان 14, ایتالیایی, اتباع که تست مثبت برای این بیماری است.در مصاحبه با رادیو فردا دکتر Trehan صحبت در مورد درس های آموخته شده از تجربه و چگونه دولت باید اقدام به نگه داشتن این بیماری از گسترش.

ایتالیایی گردشگران که تست مثبت برای Covid-19 در حال درمان در Medanta. چه درسهایی از تجربه است ؟

ما تا به حال تسهیلات به آنها را منزوی – هوا تنگ کپسول مستقل با سیستم هوا. اما جلوگیری از گسترش ویروس می تواند یک چالش. این یک تلاش بزرگ برای ما حاوی ویروس – ما تا به حال به اختصاص یک اتاق جداگانه برای همه چیز جداگانه آسانسور آشپزخانه مجزا ، در مورد وضعیت شدت, راه های مقابله با آن خواهد بود به ترتیبات en بلوک. نه مثل 10 بیماران در یک بیمارستان و 14 در دیگری. اگر اتفاق می افتد که آنها را در حفظ و گسترش آن به دیگران است. اگر شما یک مرکز مانند 500 نفر در یک مکان خیلی بهتر خواهد بود چرا که پس از آن به بیمارستان نمی خواهد که به نگرانی در مورد هر چیزی به جز حفاظت از مراقبان.این با چین و کره جنوبی که با موفقیت موجود این بیماری است. و مکان های که در آن آنها آن را انجام نمی آن را گسترش مانند آتش سوزی.

ما آموخته زیادی در طول همه گیر H1N1 نیز هست. هر کس تن به تن در. ما در مواجهه با آن رفت. ميزان مرگ بود فقط 2 درصد و این یک فاجعه است. می توان آن را در این راه برای Covid-19 بیش از حد. یکی دیگر از چیزی که ما یاد گرفته بود راه مراقبان واکنش نشان داد. آنها در رفت و بخار کامل – پزشکان پرستاران و تکنسین های خانه داری کارکنان – آنها آن را در زمان به عنوان یک ماموریت به واقعا مراقبت از اين بيماران است. آنها انجام یک کار عالی و بدون flinching. اگر همه چیز تشدید مردم ما در حال آماده به خدمت.

آیا راه بهتری برای مهار این بیماری است ؟ آنچه باید انجام شود ،

دولت بوده است بسیار فعال در برخورد با این وضعیت بسته شدن مدارس و باشگاه ها و سالن های ورزشی و استخر و سینما و سالن های. این یک چیز بسیار خوب است. این بدون شک ایجاد یک بار اقتصادی بر مردم است. نگاهی به هتل ها و خطوط هوایی, صنعت — آنها در حال رفتن به آمده و تحت فشار شدید اقتصادی. آنها ممکن است ورشکسته و تبدیل به NPAs (دارایی های غیر نمایشی) و پس از آن تحت تاثیر قرار بانک. از آن خواهد شد یک اثر موج دار شدن.

اما در طرح بزرگتر از چیزهایی که اگر ما اجازه دهید این ویروس سست و صدها و هزاران نفر از مردم تحت تاثیر قرار گرفتن و سپس این کشور را به متوقف به هر حال. و از آن خواهد شد بسیار بدتر است. بعد ما نیاز به رفتن به روستا و ببینید که چگونه ما به بیماری.

وجود دارد نیاز به مقیاس Covid-19 تست امکانات در هند ؟ چه نقشی می تواند بخش خصوصی بازی ؟

در زمان هایی از این وجود دارد می تواند غیر مسئولانه رفتار در بخشی از بیماران که تقاضا به آزمایش می شود و حتی موسسات انجام تست های تجاری. اگر همه چیز بدتر شما نمی دانید که چگونه بسیاری از میلیون تست شما نیاز به انجام و تست هر کس ممکن است در قرعه کشی منابع دور از افرادی که واقعا به آن نیاز دارید.

این یک مسئولیت جمعی. وجود دارد تاسیس معیارهای امروز وجود دارد هر چیزی که مایل? تا دیروز به من می گفت این بود که مایل است. ما نمی دانم چه می گذرد در جامعه است. اما دولت در حال حاضر رفتن به نوارها تست افراد به طور تصادفی به بررسی جامعه گسترش یافته است. که خواهد بود که برای اولین بار شاخص.

اگر این شماره ها واقعا کم و یا نه در همه, آن را به ما بگویید که آن را زمان برای انجام تست توده. اگر عملکرد این تست بسیار بالا و سپس شما ممکن است گرفتن یک رویکرد متفاوت است. آن را به همان نسبت پاداش. وجود دارد که 1.3 میلیارد نفر چگونه بسیاری از crores شما تست کنم ؟ وجود دارد و حتی به اندازه کافی تجهیزات به اندازه کافی تست ؟ همچنین ما باید به در نظر گرفتن پول ملی.

اگر وضعیت تغییرات که زمانی که به جای نگه داشتن با منابع خود دولت ممکن است در تنظیم قیمت ها و معیارهای زیر که خصوصی بازیکنان ممکن است در آزمون. آن را نمی باید مایل آن نباید گستاخ.

چگونه رسانه های اجتماعی تغییر راه ما واکنش نشان می دهند به یک بیماری همه گیر?

رسانه های اجتماعی خود را در آن سفر است و نه خوب. برخی از آن ها بسیار غیر مسئولانه است. اما این که بخشی از جامعه امروز ما نیاز به یاد بگیرند که چگونه به استفاده از آن. اما آن را خوب است در راه به دلیل اطلاعات سریعتر. حتی در مناطق روستایی و من امیدوار هستم که وجود خواهد داشت بیشتر و آگاهی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>