لیگ برتر بازگشت تاریخ هنوز روشن نیست می گوید بردی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

West Ham اجرایی Karren بردی مدعیان لیگ برتر بازگشت تاریخ است که هنوز مشخص نیست با وجود امید به بالا پرواز های نجومی می توانید راه اندازی مجدد در ماه ژوئن.

لیگ برتر گفت: سرشماري باقی مانده تا 92 وسایل باقی مانده است هدف خود را, اما در حال coronavirus بحران به معنی هیچ برنامه ثابت می تواند کشیده شده است.

بردی West Ham شد خطرناکی قرار داده شده در بالا پرواز زمانی که فوتبال به حالت تعلیق درآمد, نشسته بالاتر از منطقه سقوط تنها تفاوت هدف با نه بازی باقی مانده است.

“بازیکنان باید قادر به حفظ تناسب اندام در خانه” بردی نوشت: در ستون در خورشید در روز شنبه.

“اما اگر اجتماعی-دورى قوانین هنوز هم در محل فیزیکی بازی-بازی بازی های آموزشی اجازه داده نخواهد شد — شما نمی توانید به مقابله با از دو متر دورتر.

“پس چگونه بازی-مناسب بازیکنان خواهد بود اگر فصل آغاز همانطور که همه ما امیدواریم که آن را تا اواسط ژوئن؟”با اکثر باشگاه ها داشتن و نه بازی در سمت چپ این گزارش که روز جمعه جلسه از 20 باشگاه مورد بحث و بررسی به پایان رساندن فصل در 40 روز ،

شده اند وجود دارد ادعا می کند که باشگاه گفته بودند داخلی فصل باید تا پایان ماه ژوئیه 31 و 2020-21 انتخاباتی باید شروع هفته اول سپتامبر در آخرین.

اما بردی قاطعانه سوالات دشوار بیش, آموزش, تست, از, بازیکنان, بهداشت و پزشکی, پروتکل نیاز به حل و فصل شود ،

لیگ برتر متوقف شده است و از ماه مارس و انگلستان مستند در محل تا مارس 7 در اولین.

بردی زیر سوال چگونه باشگاه های لیگ برتر می تواند به طور منظم تست بازیکنان برای این ویروس زمانی که این وضعیت همان است که هنوز در محل برای تمام بیمه خدمات درمانی کارگران است.

او همچنین یک پتانسیل بی عدالتی در برخی از جوخه داشتن تعدادی از بازیکنان خود در انزوا.

“افسران پلیس باید در بازی حتی اگر آنها در پشت درهای بسته به عنوان برخی از هواداران را به ورزشگاه, حتی اگر آنها نمی آیند به تماشای,” او گفت:.

“هر کس در ورزشگاه — و حتی در پشت درهای بسته این است که حدود 300-500 مردم-از جمله امنیت کارکنان پزشکی افسران بازیکنان داوران و رسانه ها خواهد شد که به حرارت چک پر کردن پرسشنامه سلامت اجتماعی و رعایت فاصله.

“پس از آن وجود دارد که این موضوع از صدمات. این همه کنترل است اما اگر یک بازیکن مصدوم به کجا ارسال کنیم؟”نمی توان آن را به یک NHS (انگلستان خدمات بهداشت ملی) بیمارستان است که در حال حاضر تحت فشار و بیمارستان های خصوصی در حال انجام NHS روش و نه در مصرف مجروح فوتبالیست. بنابراین پس از آن چه؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>