لیگ برتر باشگاه های متعهد به اتمام فصل اما هیچ مهلت تعیین شده

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

باشگاه های لیگ برتر باقی می ماند متعهد به پايان دادن به بالا پرواز های نجومی اما مجموعه 30 ژوئن مهلت برای تکمیل لیست ثابت در آخرین جلسه در روز جمعه. با لیگ برتر به تعویق افتاد و پس از مارس 13 با توجه به coronavirus آن پیشنهاد شده بود یک شرکت تاریخ بسته شدن برای فصل های مورد نیاز برای تحمیل شود. اما 20 باشگاه مورد بحث نیست سرشماري باقی مانده تا 92 لیگ برتر لامپ های 30 ژوئن زمانی که آنها را ملاقات در یک کنفرانس تلفنی با لیگ ندارند.

با ترس که شکست به پایان فصل می تواند هزینه در لیگ برتر بیش از 1 میلیارد پوند ($1.2 میلیارد دلار) باشگاه نگاه در مدل های مختلف برای بازگشت بالقوه به عمل است. اما بریتانیا است که در مستند تا مه 7 در اولین به منظور محدود کردن گسترش بیماری همه گیر ترک زبان انگلیسی فوتبال به بازی یک بازی انتظار به امید بهبود در بحران بهداشت و درمان.

یک لیگ برتر گفت: تعدادی از سناریوهای پیچیده بودند که از طریق کار. “ما به طور جدی تعامل با ذینفعان از جمله پخش همکاران و هدف ما این است که به اطمینان حاصل شود ما در یک موقعیت به ادامه بازی زمانی که آن را بی خطر است برای انجام این کار و با حمایت کامل از دولت” اضافه می شود.

“سلامت و تندرستی از بازیکنان و مربیان و مدیران باشگاه کارکنان و حامیان اولویت ما هستند و لیگ را تنها از راه اندازی مجدد هنگامی که راهنمایی های پزشکی اجازه می دهد تا. “امروز جلسه سهامداران ارائه یک فرصت برای بحث در مورد امکان برنامه ریزی مدل. آن باقی مانده است و هدف ما برای تکمیل 2019/20 فصل اما در این مرحله همه تاریخ در آزمایشی که تاثیر COVID-19 توسعه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>