مزارع مرغ اجرا در ضرر و زیان به عنوان سیاه و بازاریابی از تخم مرغ شروع می شود

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | Panchkula | انتشار: 2 آوریل سال 2020 6:23:54 am

coronavirus, coronavirus outbreak, india lockdown, poultry farms, poultry farmers loss, indian express news در این نامه خطاب به DC Panchkula همراه با وزیر هاریانا و وزیر دامداری, Haryana. (فایل)

در نامه ای به معاون کمیسر Panchkula, مرغ, کشاورزان در هاریانا درخواست کرده اند برای تسکین برابر حاکم ضرر و زیان با توجه به مستند.’

رئیس هاریانا مرغداران انجمن دارشان کومار گفت: عرضه ضربه شده است با وجود مجوز اعطا شده توسط هاریانا مقامات. “ما با استفاده از به ارسال تخم مرغ از Raipurrani و Barwala به آسام بیهار تا بنگال. اما از آنجا که کسب و کار ما باقی مانده بسته برای بیش از ده روز بازگرداندن زنجیره تامین دشوار شده است. ما نیز دچار ضرر و زیان بزرگ است.”

در این نامه خطاب به DC Panchkula همراه با وزیر هاریانا و وزیر دامداری, Haryana. آن را بخوانید “همانطور که ما یک صنعت دام و ما نمی توانیم آن را تعطیل یک شبه پرندگان نیاز به خوراک روزانه و روزانه تخم آن نیز ندارد و عمر مفید بیش از 20 روز پس ما باید به بازار آن را در زمان مقرر در غیر این صورت آن را کهنه و خلاصی از تخم مرغ به خودی خود یک مشکل بزرگ است.”

Darshan گفت: دولت 10 روز از دست دادن مقدار به crores. او همچنین ادعا سیاه, بازاریابی از تخم مرغ شروع شده بود. “پیش از این ما استفاده می شود برای فروش یک تخم مرغ در Rs 4 که در حال حاضر پایین آمده به تومان 1.5. این تخم مرغ خریداری شده برای هیچ چیز به فروش می رسد برای Rs 5 – 10 بسته در بسته بندی. ما در حال رنج و زیان های بزرگ در حالی که مردم فریب خورده است.”

دولت هند صادر شده و تعدادی از مشاوره به دولت است که کسب و کار از دام نباید تحت تاثیر با توجه به مستند. اما با توجه به دارشان زمین واقعیت متفاوت هستند. “ما قادر به دریافت مواد خام مورد نیاز برای تغذیه ما مزارع مرغ با توجه به بررسی پست ها از کشورهای مختلف. در برخی از ایالت ها تغذیه گیاهان پردازش مجاز به کار می کنند. ما استفاده می شود را به پودر سنگ مرمر و سنگ مرمر و سنگ تراشه های از راجستان اما دولت خود را اجازه می دهد برای اجرای این واحد که در آن این مواد ساخته شده است. وجود دارد تعدادی از مشکلات دیگر به عنوان خوب,” او گفت:.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>