ساعت مودی صفحة شاهزاده ولز مورد بحث Covid-19 و خواسته های او را خوب سلامت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نارندرا نخست وزیر تا به حال یک مکالمه تلفنی در روز پنج شنبه با شاهزاده ولز, شاهزاده چارلز است که در آینده در خط به تاج و تخت بریتانیا.

پیشتر در ماه مارس شاهزاده حال آزمایش مثبت برای coronavirus بوده و در انزوا همراه با همسر خود– شاهزاده ولز.

رهبران دو کشور مورد بحث و بررسی مداوم Covid-19 همه گیر در هر دو کشور هند و انگلستان است. نخست وزیر مودی منتقل اش تسلیت برای از دست دادن زندگی در انگلستان طی چند روز گذشته. او ابراز رضایت کردند که شاهزاده ولز بهبود حال از خود indisposition و آرزو او را ماندگار سلامتی خوب است.

شاهزاده ضمن قدردانی از اعضای هندی مهاجر در انگلستان از جمله بسیاری از اعضای خدمات بهداشت ملی بودند که نقشی حیاتی در مبارزه با این بیماری همه گیر. او همچنین با اشاره به فداکارانه کار در حال انجام توسط مذهبی و سازمانهای اجتماعی جامعه هند در انگلستان است.

شاهزاده تشکر نخست وزیر هند برای تسهیل و کمک های ارائه شده برای شهروندان سرگردان در هند در حال انجام است بحران بهداشت و درمان.

نخست وزیر مودی در نوبه خود ابراز قدردانی خود را به شاهزاده برای علاقه او همیشه گرفته در آیورودا.

او توضیح داد اخیر هند ابتکار عمل با هدف آموزش تمرینات یوگا اساسی از طریق انیمیشن های کوتاه و انتشار آسان خانه ساخته داروهای سنتی برای افزایش ایمنی.

شاهزاده ولز قدردانی بالقوه از این طرح ها برای افزایش بهداشت و سلامت به خصوص در زمان بحران بهداشتی جهان مواجه است.

پرنس چارلز طولانی ترین خدمت شاهزاده ولز و پسر ارشد الیزابت دوم بریتانیا پادشاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>