مجلس زنده به روز رسانی: ارائه نام 50 عمدی defaulters می گوید: راهول گاندی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

Parliament LIVE Updates: Congress moves adjournment motion notice petrol price بخش دوم مداوم بودجه, جلسه مجلس شورای اسلامی آغاز خواهد شد و در ساعت 11 صبح روز شنبه. (فایل)

مجلس امروز زندگی می کنند به روز رسانی اخبار: کنگره رهبر راهول گاندی دوشنبه, سوال دولت و به دنبال نام 50 عمدی defaulters در Lok سبها. وزیر امور خارجه Anurag Thakur در پاسخ به پرس و جو و گفت که اطلاعات مربوط به defaulters داده شد در مرکزی کمیسیون اطلاعات (CIC) وب سایت. در پی لغو هواپیمایی و راه آهن رزرو میان گسترش coronavirus شاخص تورم مصرف کننده (M) کرالا Rajya سبها MP Elamaram کریم دوشنبه درخواست دولت برای چشم پوشی از لغو اتهامات از مسافران است.

کنگره رهبری طبقه در Lok سبها Adhir Ranjan Chowdhury قبلا داده adjournment, حرکت متوجه این موضوع از اعمال مالیات غیر مستقیم از وظیفه در دیزل, بنزین و دیگر petroluem محصولات’ و ‘قیمت بنزین و دیزل در کشور بود’.

در Lok سبها وزیر دارایی Nirmala Sitharaman است به احتمال زیاد به معرفی یک لایحه اجازه پرداخت و تخصیص برخی مبالغ از و از تثبیت صندوق هند است. بحث و گفتگو و رای گیری در تقاضا برای کمک های مالی تحت وزارتخانه ها نیز برای امروز برنامه ریزی شده. در Rajya سبها, اتحادیه HRD وزیر رامش Pokhriyal ‘Nishank’ حرکت خواهد کرد مرکزی سانسکریت دانشگاه لایحه 2019 و Shripad Yesso Naik حرکت می کند کمیسیون ملی هند سیستم پزشکی لایحه 2019.

اتحادیه Parlaimentary وزیر امور Pralhad Joshi جمعه گفت که هیچ سوال از کوتاه شدن مداوم بودجه جلسه. بودجه جلسه آغاز شده در ژانویه 31 و پس از آن رفت و در زنگ تفریح در 11 فوریه. آن را از سر گرفته و در تاریخ 2 مارس و نتیجه گیری خواهد شد در آوریل 3.

قبلا در طول روز Rajya سبها تصویب مالیات مستقیم Vivad se Vishwas لایحه با رای دادن صدا. این لایحه فراهم می کند فرصت را به مالیات دهندگان به خود را حل و فصل اختلافات مالیاتی با پرداخت فقط به دلیل مالیات با چشم پوشی از منافع و مجازات توسط 31 مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>