مجلس زنده به روز رسانی: میان coronvirus ترس حرارتی غربالگری در جریان پیش از جلسه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

حرارتی غربالگری از Coronavirus در جریان جلوتر pf Praliament جلسه. ( اکسپرس عکس از داش علی Nath Pandey)

مجلس زنده به روز رسانی: وزیر دارایی Nirmala Sitharaman را در روز سه شنبه حرکت تخصیص بودجه لایحه سال 2020 در Lok سبها به اجازه پرداخت و تخصیص بودجه خاص بیشتر مبالغ از داخل و خارج از تثبیت صندوق هند برای خدمات مالی سال 2019-2020.

وزیر دارایی نیز جدول یک بیانیه نشان دادن تکمیلی تقاضا برای کمک های مالی از جامو و کشمیر در سال 2020-2021 در Rajya سبها. کمیسیون ملی هند سیستم پزشکی لایحه 2019 و کمیسیون ملی Homoeopath لایحه 2019 را نیز گرفته شده برای در نظر گرفتن در بالای خانه.

از سوی دیگر بی جی پی پارلمانی حزب جلسه که شامل BJP جمهور JP Nadda اتحادیه وزیران و رهبران حزب Nitin کرد و Pralhad جوشی در جریان است.

حرارتی غربالگری از مردم بازدید از پارلمان مجتمع نیز در حال انجام در نظر تهدید coronavirus.

پیشتر در روز دوشنبه, مشاوره همه اعضا و کارکنان پشتیبانی به اقدامات احتیاطی بیش از coronavirus Rajya سبها رئیس M Venkaiah Naidu روشن است که adjournment, جلسه نمی تواند اتفاق می افتد به در حال حاضر.

در ضمن مجلس شاهد طوفانی صحنه پس از کنگره رهبر راهول گاندی مطرح وام و به دنبال لیستی از 50 بالا عمدی بانک defaulters. تیونینگ تاک زمانی شروع شد که گاندی مجاز به پرسیدن سوال دوم در ساعت سوال.

parliament, parliament live, parliament live updates, delhi latest news, delhi riots, delhi riots live news, parliament today, parliament today live, parliament live news, parliament news, rajya sabha, rajya sabha live, rajya sabha today, rajya sabha today live, lok sabha, lok sabha live, lok sabha live news, lok sabha live news updates بودجه جلسه مجلس برنامه ریزی شده است برای نتیجه گیری در آوریل 3. (فایل)

روز دوشنبه مرکزی سانسکریت دانشگاه لایحه 2019 تصویب شد توسط Rajya سبها. این لایحه به دنبال “برای ایجاد و ترکیب دانشگاهها برای آموزش و پژوهش در زبان سانسکریت به توسعه فراگیر زبان سانسکریت فعالیت های تبلیغاتی و ارائه مسائل متصل با آن و یا اتفاقی به آنها نمیدهد.”

کنگره رهبر راهول گاندی دوشنبه, سوال دولت در Lok سبها همین دلیل آن را ترس از نامگذاری عمدی وام بانکی defaulters. “من مجاز به پرسیدن یک سوال تکمیلی در Lok سبها این طول می کشد دور راست من به عنوان MP” او گفت:, و اضافه کرد که او صدمه دیده بود آن را به عنوان سخنران وظیفه برای حفاظت از حق خود را به صحبت می کنند. وزیر امور خارجه Anurag Thakur تا به حال در پاسخ به پرس و جو که در آن او به دنبال نام 50 عمدی defaulters و گفت که اطلاعات مربوط به defaulters داده شد در مرکزی کمیسیون اطلاعات (CIC) وب سایت.

در پی لغو هواپیمایی و بلیط راه آهن میان گسترش coronavirus شاخص تورم مصرف کننده (M) کرالا Rajya سبها MP Elamaram کریم دوشنبه درخواست دولت برای چشم پوشی از لغو اتهامات از مسافران است. کنگره رهبری طبقه در Lok سبها Adhir Ranjan Chowdhury قبلا داده adjournment, حرکت متوجه این موضوع از اعمال مالیات غیر مستقیم از وظیفه در دیزل, بنزین و دیگر محصولات نفتی’ و ‘قیمت بنزین و دیزل در کشور بود’.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>