پاکستان نیروهای پوسته رو به جلو پست همراه LoC در J-K را Poonch

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | جامو | منتشر شده در تاریخ: مارس 7, 2020 10:11:12 am

Pak troops shell forward posts along LoC in J-K's Poonch نیروهای پاکستانی پوسته رو به جلو پست در امتداد خط کنترل (LoC) در Poonch منطقه جامو و کشمیر برای دومین روز متوالی در روز سه شنبه گفته است. (بازنمودی تصویر)

نیروهای پاکستانی پوسته رو به جلو پست در امتداد خط کنترل (LoC) در Poonch منطقه جامو و کشمیر برای دومین روز متوالی در روز سه شنبه گفته است.

“در حدود 7:45 صبح روز سه شنبه پاکستان آغاز بی نقض آتش بس توسط شلیک از اسلحه های کوچک و توپخانه خمپاره در طول LoC در Mankote بخش از Poonch منطقه” دفاع سخنگوی گفت.

“ارتش هند است نزنی در خور شیوه,” او اضافه شده است.

روز دوشنبه ارتش پاکستان نقض آتش بس و با توسل به اسلحه و شلیک خمپاره بمباران در امتداد خط کنترل (LoC) در Mankote منطقه و در آخرین جمعه آنها از کار اخراج شدند در Sunderbani-نوشهره بخش مجروح شدن شش پرسنل امنیتی.

وجود دارد در مجموع 646 حوادث از نقض آتش بس در امتداد هند و پاکستان در مرز بین المللی (IB) به عنوان به خوبی به عنوان خط کنترل (LoC) بین 1 ژانویه و فوریه 23 سال جاری وزیر دفاع دولت برای Shripad Naik گفت: مجلس در ماه مارس ، بیش از 3200 نقض آتش بس توسط پاکستان نیروهای ثبت شد در سال 2019.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>