عملیات سپر به اجرا در چندین جدید کروناویروس نقاط در دهلی:…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی دولت در حال برنامه ریزی برای اجرای عملیات سپر پایتخت ملی موثر مهار coronavirus. وزیر Arvind Kejriwal اعلام کرد: روز یکشنبه چندین مناطق جدید اعلام خواهد شد مهار مناطق علاوه بر 33 Covid-19 نقاط که در حال حاضر شده مهر و موم شده توسط دولت در امور اجرایی.

Kejriwal گفت: تمام مهار مناطق در حال حاضر خواهد شد به ارمغان آورد تحت عملیات سپر بود که برای اولین بار با موفقیت اجرا در Dilshad باغ در شرق دهلی نو.

“ما تا به حال تجربه در Dilshad باغ زمانی که یک خارجی بازگشت زن تبدیل شده بود مثبت و آلوده به شش یا هفت نفر دیگر که در تماس با او. ما پس از آن مهر و موم شده در کل منطقه است. عملیات سپر اجرا شد وجود دارد” Kejriwal گفت.

توضیح عملیات سپر به معنای وزیر Kejriwal گفت: منطقه تحت این برنامه به طور کامل مهر و موم شده و جنبش مردم در داخل و خارج از آن منطقه ممنوع است. دولت طول می کشد بیش از عرضه خدمات ضروری از جمله مواد غذایی در منطقه و گسترده مایع درایو راه اندازی شده است در آن محیط.

“همه اقدامات انجام شده تحت عملیات سپر منجر به هیچ مورد جدید از Coronavirus گزارش از منطقه (Dilshad باغ) در 10 روز گذشته” او گفت:.

Kejriwal گفت: همه مناطق جدید در دهلی نو با افزایش تعداد عفونت های شناسایی شده و به زودی اعلام مهار مناطق که در آن عملیات سپر را به اثر می آیند.

“ما تیم را شناسایی کرده و چندین مناطق جدید به غیر از موجود 33 یا 35 که اعلام خواهد شد مهار مناطق در چند روز آینده. عملیات سپر به اجرا گذاشته خواهد شد در این منطقه بسیار سخت شیوه” Kejriwal گفت.

دهلی وزیر گفت که او به رسمیت شناخته شده است که مهار اقدامات تا به حال زحمت مردم یک معامله بزرگ اما افزود که این مهم برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

“ما را دیده اند که 2000 نفر کشته شده اند در امریکا در 24 ساعت گذشته ما نمی خواهیم از تکرار این وضعیت هولناک در دهلی نو گفت:” در حالی که ارائه منطق آوردن بیشتر و بیشتر مناطق به عملیات سپر برابر شده است.

اینجا کلیک کنید برای زنده و آخرین به روز رسانی در Coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>