هنگامی که یک مائوئیست او در حال حاضر بخیه 90 ماسک یک روز برای مبارزه با Covid-19

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

زندگی یک دایره کامل برای Madakam Lakha که کوک لباس برای قانونى حزب کمونیست هند (مائوئیست) فرماندهان مانند Ramanna — مرگ او در ماه دسامبر گذشته — و Madvi Hidma در جنگل دور افتاده در جنوب Sukma در چتیسگر تا او تسلیم هشت ماه پیش. در حال حاضر او زیرپا تمام انرژی خود را در دوخت ماسک برای مبارزه با بیماری کروناویروس (Covid-19) شیوع.

Lakha (38) ساکن Bhimapuram ایجاد کرد تحت Jagargonda ایستگاه پلیس تسلیم در ماه اوت سال 2019 است تسلیم در Sukma پلیس خط واقع شده است که در مورد 400km دور از پایتخت دولت ریپور.

دنبال به روز رسانی های زنده در coronavirus

“Lakha آمد به دانستن در مورد کمبود تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) واحد مانند ماسک و چند روز پیش آغاز شده و دوخت آنها را در داخل Sukma پلیس خط. او ساخت تا 90 ماسک یک روز که در حال توزیع توسط پلیس در میان قبایل محلی مردم” Sundarraj Patilingam بازرس کل پلیس (IG) در جنوب Bastar محدوده گفت.

“Lakha پیوست مائوئیست ها در سال 1998 به عنوان یک عضو از بال Sanhgam (کودک سربازان). قبل از آن او با استفاده از کوک مائوئیست فرماندهان’ اما او پس از تسلیم او کمک پلیس” IG گفت.

Lakha که تحسین کرد از Muriya قبیله یک sub-قبیله از Gond از دولت Sukma منطقه احساس ممتاز که او این فرصت را به کوک ماسک صورت محلی مردم قبیله ای در میان Covid-19 بیماری همه گیر. “این موضوع رضایت شخصی برای من است که من و کمک من فروتن راه در این نبرد در برابر Covid-19. من می خواستم به استفاده از من دوخت مهارت های خود به خوبی استفاده کنید برای کمک به قبایل محلی مردم” Lakha گفت.

Shalabh سینها, سرپرست پلیس (SP) Sukma گفت که Lakha شده است goldmine از اطلاعات در مورد مائوئیست ها. “Lakha می آید که غیر قابل دسترس بخشی از Sukma است که هسته مائوئیست ها’ فعالیت های در Bastar. او به ما کمک میکند تا با ارزشمند ورودی و همچنین تفسیر محلی گویش قبیله ای برای ما” SP گفت.

علاوه بر Lakha دارای کلید برای پلیس او را به دلیل دسترسی به ultra-حزب چپ بالای برنج در چتیسگر. “او یک دارایی برای ما چرا که او دوخته شده لباس برای مائوئیست فرماندهان مانند Ramanna و Madvi Hidma,” SP اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>