Odisha گسترش coronavirus محدودیت تا مارس 15

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Odisha دولت تمدید محدودیت های آن را قرار داده بود در این دولت برای مبارزه با گسترش این رمان coronavirus تا 15 آوریل به جای مارس 31 بعد از آن دستور داد مدارس و کالج ها به تعطیل و از مردم خواست تا برای جلوگیری از رفتن به مکان های عمومی.

وزیر Naveen Patnaik توییتی تصمیم در مورد مقررات و درخواست کرد برای آگاهی بیشتر در مورد این ویروس.

“مقررات خواهد بود و در زور تا 15 آوریل است که ممکن است تمدید شود بر اساس وضعیت. درخواست تجدید نظر هر کس مطابق با قوانین و مقررات و بخشی از Odisha تلاش در حفاظت از مردم از دولت از COVID19,” Patnaik توییتی در روز دوشنبه.

“خود را مسئول عمل شما را نجات دهد, شما و خانواده و همسایگان از #CoronaVirus و جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر در #Odisha. درخواست رسانه های Odisha انجمن خارج از کشور به صورت گسترده تبلیغ و پری موسسات برای تبلیغ در داخل دولت برای آگاهی بیشتر” Patnaik گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر.

همچنین بخوانید: پس از اولین coronavirus مورد Odisha می پرسد خارجی خود را به ثبت نام ورود به دولت

دولت امیدوار است برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus توسط جلو هل دادن محدودیت.

هند روز سه شنبه گزارش 126 نفر تست مثبت برای رمان coronavirus و آن سه نفر فوت کرده اند از Covid-19 بیماری را باعث می شود. سیزده نفر درمان شده است تا کنون آن گفته است.

Odisha تعطیل کرده است موسسات آموزشی و استخرهای شنا و ورزشگاه و به دنبال آن با بسته شدن مراکز در شهرستانها مانند Bhubaneswar, Cuttack, Berhampur و Rourkela.

مقامات در حداقل هفت منطقه از جمله پوری و Ganjam را ممنوع تجمع بیش از پنج نفر در بخش 144 از CrPC و مقامات از معابد مانند Jagannath معبد و Taratarini معبد که در آن تعداد زیادی از جانبازان جمع آوری کرده و همچنین قرار داده و در محدودیت.

اماکن گردشگری مانند پوری, ساحل, خورشید معبد در Konark, Chilika دریاچه و Chandrabhaga ساحل اعلام شده خارج از محدوده برای بازدید کنندگان. مدیران هتل ها در پوری در حال حاضر لغو رزرو از گردشگران از کشورهای دیگر و خارج از کشور.

همه در انتظار برای امتحانات کلاس های بین 1 و 9 و همچنین دانشگاه ترم امتحانات شده اند به تعویق افتاد.

تا مارس 16, Odisha را آزمایش کرده است گرد و خاک و نمونه خون از 32 نفر و یک 31 ساله که مطالعات مهندسی کامپیوتر در ایتالیا آزمایش مثبت برای Covid-19.

این مرد که وارد هند در مارس 6 و بعد از آن در Bhubaneswar در 13 مارس گزارش شده است که در تماس با 129 نفر پس از ورود خود را در شهرستان.

برای تشویق مردم که بازدید خارج و وارد در هند پس از 4 مارس دولت همچنین راه اندازی یک پورتال https://covid19.odisha.gov.in برای کمک به مردم خود اعلام در مورد سفر خود را mandatorily. اعلام این انگیزه نیز هست.

“ثبت نام باید انجام شود در عرض 24 ساعت از ورود با جزئیات اساسی و شماره تلفن. ثبت نام پیشرفته قبل از ورود خواهد بود بسیار بهتر. آنها خواهد شد در صفحه اصلی قرنطینه به مدت 14 روز و انگیزه ای از 15,000 تومان پس از دوره قرنطینه است” گفت: Subroto بگچی سخنگوی Odisha دولت در Covid-19.

“هر کسی که مطابق همان مجازات خواهد شد تحت مفاد IPC (هندی قانون مجازات اسلامی)” او گفت:.

یک معلم یک مدرسه ابتدایی در Kalahandi منطقه قرار داده شد تحت تعلیق به اتهام پخش اطلاعات غلط در مورد Covid-19 در رسانه های اجتماعی.

برجسته

Patnaik توییتی تصمیم در مورد مقررات و درخواست کرد برای آگاهی بیشتر در مورد این ویروس.

Odisha تعطیل کرده است موسسات آموزشی و استخرهای شنا و ورزشگاه و به دنبال آن با بسته شدن مراکز در شهرهای مختلف

یک زن 31 ساله که مطالعات مهندسی کامپیوتر در ایتالیا دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 در دولت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>