مهد کودک در هند ارل پژمردگی به عنوان مستند بازدید شاه از ارکیده

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این Cymbidium شناخته شده است به عنوان پادشاه ارکیده, زیبا ترین و گران قیمت و در پی, در میان همه انواع ماهیان گیاه. برای کودکان از هند و ارل گری, تپه, گیاه سودآور منبع درآمد بسیار در تقاضا به عنوان یک آرایش در شرکت های بزرگ سالن و هتل های لوکس فیرس در مراسم عروسی و دیگر گالاس.

یک واحد بنیادی از Cymbidium retails برای تا آنجا که 700 تومان در مترو.در هفته های اخیر پس از lockdown برای بیماری کروناویروس (Covid-19) آغاز شده است که در مارس 25, مهد کودک در منطقه هیمالیا پرتاب گل به دور است.

اورژانس اندازه گیری رفت و در جریان زمانی که تولید Cymbidium در اوج آن است.مارس و آوریل در حال اوج فصل برای Cymbidium کشت و همچنین پایان فصل برداشت آن. تقریبا نیمی از تولید سالانه برداشت شده است در این دو ماه. گل کشاورزان متوقف برداشت گیاه گل وقتی که این مستند آغاز شد.

“تنها گزینه برای ما این است که قطع ساقه گل و پرتاب آنها را دور” گفت: Prakash Chettri, بازاریابی, مدیر Mainaam باغ در Namchi در هند.

“گیاهان باید حفظ شود و برای این که ما را مجبور به قطع ساقه. اما نه می تواند به ما در حمل و نقل این و نه می تواند ما را از بسیاری از گل خانه است. ما باید ریخته هزاران گل.”

مزرعه گل متعلق به Tika مایا Chamling همسر سابق وزیر Pawan Chamling. این بزرگترین orchid farm در آسیا با حدود 100 نفر از کارکنان و گردش مالی سالانه Rs 5 کرور گفت: Chhetri.

مزرعه در سراسر 20 هکتار بوده است به امید فروش در اطراف 150,000 Cymbidium ناشی از این سال است. آن را به فروش می رسد در حدود 100,000 ساقه در 2019.

“Cymbidium ارکیده هستند بیشتر به دنبال پس از در ستاره هتل ها در احزاب بزرگ و مراسم عروسی و دولت برنامه ها در سراسر جهان” گفت: Chamling.

“هر چند گرمسیری و معتدل انواع ارکیده نسبتا ارزان تر هستند و رشد در بسیاری از نقاط هند و دارجلینگ تپه که سرد و مرطوب شرایط آب و هوایی حساب برای بیش از 90 ٪ از بهترین انواع در کشور است. Cymbidium گران ترین در میان این” او گفت:.

بسیاری از مهد کودک صاحبان در دارجلینگ تپه شروع به رشد Cymbidium به دلیل بزرگ بالقوه تقاضا برای این گل هر دو در خانه و خارج از کشور. این مستند دارای نقش برآب امید خود را.

Chamling گفت: “روسیه به تازگی قرار داده شده و سفارشات با Mainaam باغ برای 300,000 Cymbidium ساقه در هر ماه است. اگر چه ما 500,000 از 300 گونه آن را غیر ممکن است برای ما برای پاسخگویی به این تقاضا است. وجود دارد که سالانه تقاضا برای 5 میلیون Cymbidium ساقه در هند که در برابر آن تنها به 200,000 150,000 تولید می شود.”

با یک چشم و در بازار بسیاری از مهد کودک صاحبان در تپه های هند و ارل گری شروع به رشد Cymbidium.

Bhaskar Mukhia صاحب Mukhia مهد کودک در Pokhriabong در دارجلینگ گفت: “این مستند به خرد ما. هند و دارجلینگ تپه باید شرایط طبیعی مورد نیاز برای {رو} این ارکیده. این مستند مجبور است بسیاری از کشاورزان به دور انداختن گل.”

Sunil Agarwal, مدیر ارشد اجرایی از دارجلینگ باغ Pvt با مسئولیت محدود است که خود را در مهد کودک در میریک و بزرگترین تولید کننده Cymbidium در دارجلینگ گفت: “پنجاه درصد از گل است که در حال حاضر به هدر رفته و ما ریخته یکی دیگر از 15,000 سرچشمه می گیرد.”

Prasant چودری مدیر عامل این شرکت گفت: “ما به فروش Rs 40 تا 50 لاخ ارزش Cymbidiums یک سال است. ویروس حمله ما را ویران کرده است.”

صدها نفر از تولید کنندگان مستقل فروش محصولات خود از طریق Mainaam باغ و دارجلینگ باغ Pvt Ltd.خود را در وضعیت بدتر است.

سیکیم کشاورزی و باغبانی وزیر LN نپال گفت: “ما باید این موضوع به طور جدی و در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی برای جبران orchid growers.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>