هیچ نقطه ای در بازی اگر تمام کشورهای شرکت نمی کنند: Sushil Kumar در بازی های المپیک

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند کشتی گیر Sushil Kumar روز دوشنبه اظهار داشت که وجود دارد هیچ نقطه ای در بازی های المپیک شرکت اگر تمام کشورها هستند که در quadrennial رویداد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“سلامت در اولویت است اگر ما را مناسب و خوب با سلامت پس تنها ما می تواند بازی کند. و چه نقطه بازی در نمی مناسب بازی های المپیک که در آن همه شهرستانهای استان شرکت دارند. همه کشورها در حال حاضر مبارزه با این. ما همه باید متحد برای مبارزه با کروناویروس” کومار گفت: ANI.

کومار اظهارات پس از کانادا کمیته المپیک (COC) و کانادا کمیته پارالمپیک (ک) اعلام کرد که آنها نمی خواهد خود را ارسال تیم به المپیک و بازی های پارا المپیک در تابستان 2020 با توجه به همه گیر.

توکیو بازی های المپیک هستند و زنجان برگزار می شود از تاریخ 24 ژوئیه به 9 اوت در حالی که بازی های پارالمپیک در حال برنامه ریزی برگزار شد از 25 اوت تا سپتامبر 6.

قبلا کمیته بین المللی المپیک گفت: آنها را به یک تصمیم در چهار هفته زمان دوره به عنوان کشورهای سراسر جهان reeling با این بیماری همه گیر کوروناویروس. اما بدن تاکید کرد که “لغو در دستور کار نیست’.

“کمیته بین المللی المپیک را در هماهنگی کامل و همکاری با توکیو 2020 سازماندهی کمیته مقامات ژاپنی و توکیو متروپولیتن دولت شروع بحث های مفصل برای تکمیل ارزیابی خود از توسعه سریع در سراسر جهان وضعیت سلامت و تاثیر آن در بازی های المپیک از جمله سناریو از تعویق,” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت.

“کمیته بین المللی المپیک با اعتماد به نفس است که آن را به نهایی شدن این بحث در چهار هفته و تا حد زیادی قدردانی از همبستگی و همکاری از کد بندی مشاغل ملی و IFs در حمایت از ورزشکاران و تطبیق بازی ها برنامه ریزی است. کمیته بین المللی المپیک EB تاکید کرد که لغو بازی های المپیک توکیو 2020 نمی خواهد حل هر گونه مشکلات و یا کمک به هر کسی. بنابراین لغو است و نه در دستور کار” در این بیانیه اضافه شده است.

بیش از 335,000 نفر قراردادی رمان COVID-19 و حداقل 014,641 فوت کرده اند با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>