هیچ طرح ملی برای COVID-19 در محل SC نیاز به گام: Kapil Sibal

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Manoj C G | دهلی نو | منتشر شده: شنبه, 16 آوریل سال 2020 1:19:10 am

coronavirus, coronavirus news, covid 19 tracker, coronavirus india cases, Kapil sibal on coronavirus crisis, kapil sibal on Modi govt, coronavirus news در صورت عدم وجود یک طرح Kapil Sibal گفت سردرگمی وجود دارد و آگهی hocism. (فایل عکس/بازنمودی)

Coronavirus (COVID-19): این استدلال که معلوم نیست که آیا دولت آماده شده و یا فعال یک طرح ملی برای مقابله با شیوع کروناویروس به عنوان فرمان توسط مدیریت بحران عمل 2005 کنگره رهبر و قانون سابق وزیر Kapil Sibal روز چهارشنبه گفت: وقت آن است که برای دیوان عالی کشور به مرحله و از دولت درخواست افشای آنچه که آن را انجام داده است تحت عمل می کنند.

در صورت عدم وجود یک طرح گفت سردرگمی وجود دارد و آگهی hocism.

“هیچ طرح ملی در محل تحت مقررات ملی مدیریت بحران عمل می کنند. نخست وزیر باید آشکار به ملت این است که چه برنامه ریزی ؟ چگونه کاهش اقدامات گرفته? که مکانیسم های نهادی شده اند در محل قرار داده? چه توصیه های ملی و کمیته اجرایی طبق نظر کارشناسان به اقتدار و آنچه که داده ها در دسترس است با دولت در این همه؟” Sibal گفت: در مصاحبه ای به هند اکسپرس.

او گفت که دولت حتی نمی دانید که چگونه بسیاری از رشته مردم در نقاط مختلف کشور است.

“وجود دارد هیچ دولت قصد دارد در محل وجود دارد هیچ منطقه طرح در محل. صرف اعلام نخست وزیر می گویند که مردم باید قربانی.مردم را قربانی ارائه شده به شما ارائه آنها را با امرار معاش. مردم نمی توانند قربانی در خلاء است. آنها رشته دانش آموزان به رشته در کتا. مردم در حال حاضر آمدن به خیابان ها در سورات و در Bandra. ما از شنیدن وحشتناک پنهـان داستان در مورد مردم رفتن بدون غذا و آنها از جان گذشته برای بازگشت به خانواده خود را. آدرس این نخست وزیر است که نمی خواهید به حل و فصل همه این مسائل. کلمات نیست بلکه عمل بر روی زمین است چه خواهد شد حل و فصل مسائل,” او گفت:.

او گفت: آماده سازی دولت می تواند سنجیده توسط این واقعیت است که مقامات ارشد بودند نقل عنوان کرد و گفت: در هفته دوم مارس که این بیماری همه گیر است نه بهداشت و درمان اضطراری. “و سپس در مارس 24, بدون مشاوره با دولت PM اعلام کرد ملی مستند.”

“من فکر نمی کنم آنها برای آن آماده شد. پس از همه آنها نیست صفحه نمایش هر کسی از پرواز بودند که از دیگر نقاط جهان است. آنها تنها متوقف پرواز از چین” Sibal گفت.

او گفت: مدیریت بحران قانون لغو همه قوانین دیگر و “گام های دولت در رابطه با کروناویروس مصمم هستند توسط خطوط از یک طرح ملی تحت این عمل به تنهایی”.

“تا کنون در تمام آدرس های که نخست وزیر داده است او را لمس نکرده بر هر یک از این. اگر آنها یک برنامه ریزی من نمی دانم که در آن است…آن را در حوزه عمومی است.وجود انتقاد است چرا که وجود دارد هیچ سطح از آمادگی که (آماده سازی) تنها اتفاقی خواهد افتاد اگر یک برنامه وجود دارد. که تنها می تواند اتفاق می افتد اگر داده (است) جمع آوری شده… داده های جمع آوری شده در منطقه, دولت و در سطح ملی.”

“شما باید به دولت به اعتماد به نفس. باید دولت برنامه ریزی محلی منطقه قصد دارد که غایب است, تا آنجا که ما می دانیم. است که چرا این همه سردرگمی و آگهی hocism و دولت گرفتار شده است چرت زدن” او گفت:.

او گفت وقت آن است که برای دیوان عالی کشور دخالت کنند. “این است که در تاریخ این دادگاه به مسائل از اهمیت زیادی suo motu چرا این ؟ آنها حتی نباید منتظر یک پیل . این یک وضعیت که در آن دادگاه باید jettison همه مسائل دیگر و آدرس این اورژانس ملی با تضمین این که دولت افشا به دادگاه آنچه در آن است انجام می شود این عمل می کنند و چه برنامه ای وجود دارد در محل؟”

همین حالا این مقالات در Coronavirus از توضیح بخش:

چگونه coronavirus حملات گام به گام

ماسک یا ماسک? چرا هدایت شده است تغییر

علاوه بر پوشش من باید دستکش بپوشید وقتی که من رفتن به خارج از منزل?

چگونه آگرا بیلوارا و Pathanamthitta Covid-19 مهار مدل های متفاوت

می coronavirus آسیب مغز شما ؟

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>