نیمار آشنایی حمایت از کمپین برای کمک به فقیر در برزیل

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

پاریس سنت ژرمن به جلو نیمار حمایت کرده است یک کمپین برای کمک به خانواده های محروم در برزیل مقابله با شیوع کروناویروس.

رهبری تلویزیونی در برزیل, شخصیت, Luciano Huck ابتکار همچنین دارای پشتیبانی از دو جهان گشت و گذار قهرمان گابریل مدینه و دیگر برزیل مشهور است.

این کمپین خواستار تصویب قانونی برای اهدای پول به طور مستقیم یا از طریق سازمان های خیریه – به کسانی که در نیاز بدون در نظر گرفتن مقدار.

“همبستگی باید بیشتر مسری از ویروس” نیمار گفت: در یک ویدیو ارسال شده در رسانه های اجتماعی.

مدینه افزود: “در حال حاضر بیشتر از همیشه ما نیاز به دست به دیگران است.”

دولت برزیل روز پنجشنبه اعلام کرد ماهانه شرکت تابعه از 600 reais (120 دلار) برای کم درآمد کارگران و کارآفرینان به عنوان بسیاری از ایالت ها تحمیل مستندات است که به طور موثر توقف غیر رسمی اقتصاد است.

تقریبا 4000 مورد عفونت گزارش شده در برزیل تا کنون و 114 مرگ و میر. در سطح جهانی و همه گیر ادعا کرده بیش از 30000 زندگی می کند. نیمار در آخرین بازی برای پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا دور 16 دیدار مقابل بوروسیا دورتموند.

بازی به بازی در پشت درهای بسته در Parc des Princes در پاریس و چند روز پس از این دیدار اعلام کرد که همه قهرمانان لیگ و مسابقات از جمله نهایی شده است به تعویق افتاد. فوتبال در فرانسه نیز به وقفه به دلیل شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>