نیمار اهدا $1M برای مبارزه با کروناویروس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

نیمار اهدا کرده است 1 میلیون دلار برای مبارزه با تاثیر از کروناویروس جدید در بومی برزیل با توجه به تلویزیون, شبکه SBT. پاریس سن ژرمن ستاره جهان سوم-بالاترین-پرداخت فوتبالیست اهدا بخشی از پول را به صندوق کودکان سازمان ملل متحد (یونیسف) و بقیه به یک صندوق خیریه راه اندازی شده توسط دوست خود Luciano Huck, یک, برزیلی, مجری تلویزیون, این گزارش گفت:.

مهاجم دفتر مطبوعاتی کاهش یافته است به نظر گفته: “ما هرگز بحث در مورد کمک های مالی و یا مقدار است.”

Neymar, 28, به دنبال نمونه ای از پاری سن ژرمن هم تیمی Kylian Mbappe که ماه گذشته ساخته شده است آنچه که شرح داده شد به عنوان یک کمک مالی — مقدار نامعلومی — به یک موسسه خیریه کمک به مبارزه با تاثیر COVID-19.

Huck شده است که تبلیغ به عنوان نامزد احتمالی در برزیل 2022 انتخابات ریاست جمهوری, راه اندازی صندوق خود برای کمک به فقیر, Rio de Janeiro, محله به ویژه آسیب پذیر به کوروناویروس.

کمک های مالی به عنوان بالا پرداخت می شود فوتبالیست در صورت فشار به چشم پوشی از برخی از حقوق خود را در میان بحران است که زمین ورزشی جهان به توقف و ترک برخی از باشگاه ها در تلاش برای پرداخت کارکنان خود را.

نیمار سوار کردن بیماری همه گیر در ویلا های لوکس در منگرتیبا یک شهر رفت و آمد مکرر در خارج از ریو.

او در مواجهه انتقاد هفته گذشته پس از او عکس آرامش بخش با یک گروه از دوستان در یک والیبال ساحلی دادگاه حتی به عنوان نیمی از جمعیت جهان-از جمله بسیاری از برزیل — است که در حبس به سرعت ویروس گسترش یافته است.

مطبوعاتی خود تیم گفت: او بدون دریافت بازدید کننده و در قرنطینه در یک “به طور کامل جدا شده” اقامت با مردم که سفر از فرانسه با او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>