نیویورک ثبت رکورد 731 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

ایالت نیویورک ثبت شده است که بالاترین تعداد COVID-19 مرگ و میر در 24 ساعت اندرو کومو فرماندار گفت:, و اضافه کرد هر چند که بستری شدن در بیمارستان به نظر می رسد “plateauing.”

کومو گفت: 731 مردم تسلیم جدید کروناویروس در دوشنبه آوردن دولت مجموع تلفات به 5,489. قبلی تک روز ثبت شد 630 مجموعه در روز جمعه.

نیویورک برن فشار امریکا مرگبار بیماری همه گیر کوروناویروس حسابداری برای حدود نیمی از تعداد مرگ و میر در سراسر کشور است.

COVID-19 تن کشته و بیش از 11000 نفر در ایالات متحده با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

کومو گفت: نیویورک ظاهر شده بود در حال نزدیک شدن به اوج خود گیر با سه روز به طور متوسط از بستری شدن در بیمارستان به پایین.

او اضافه کرد که بخش مراقبت های پذیرش و لوله نیز کاهش یافته است.

“ما در حال طرح ریزی است که ما در حال رسیدن به یک فلات در تعدادی از بستری شدن در بیمارستان” کومو به خبرنگاران گفت:.

او گفت: اجتماعی فاصله مشغول به کار بود, اصرار نیویورکی به ادامه ماندن در خانه مگر اینکه مطلقا لازم است.

“من آن را می دانم سخت است اما ما باید در حفظ و انجام آن” کومو التماس.

روز دوشنبه فرماندار تمدید خاموش شدن تا نزدیکی پایان ماه سفارش مدارس و غیر ضروری کسب و کار بسته باقی می ماند تا آوریل 29.

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت که “خیلی زود به هر گونه نتیجه گیری قطعی” در مورد اینکه آیا وضعیت بهبود در اپل بزرگ است.

“من می خواهم به واقعا مطمئن شوید که هیچ یک از ما در زندگی به شما بگویم ما تبدیل شده است یک گوشه تا زمانی که ما کاملا خاص,” او گفت.

در جای دیگر یک عضو خدمه از بیمارستان نظامی کشتی USNS راحتی آزمایش مثبت برای این ویروس یک سخنگوی نیروی دریایی به خبرگزاری فرانسه گفت.

این کشتی وارد در نیویورک در ماه گذشته برای از بین بردن بار در بیمارستان ضعف با COVID-19 بيمار.

“خدمه عضو جدا شده از بيماران و دیگر اعضای خدمه. وجود دارد بدون ضربه به راحتی ماموریت و این را نمی خواهد تحت تاثیر قرار توانایی برای آسایش برای دریافت بیماران گفت:” سخنگوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>