دستگاه جدید برای کمک به Odisha در مسابقه در برابر زمان برای رد کردن جامعه transmiss…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Odisha روز شنبه با نصب یک دستگاه به سطح شیب دار تا دولت موجود تست ظرفیت حدود 400 در هر روز به 1000 نمونه یک روز را به عنوان دولت هدف را حتی بدون علامت موارد به ambit از coronavirus تست.

Odisha گزارش 50 موارد مثبت Covid-19 از جمله یکی مصدوم و 12 بهبود تا جمعه شب پس از 15 مارس زمانی که اولین مورد در کشور گزارش شد. همانطور که در وزارت بهداشت آمار بیش از 90 درصد از موارد بدون علامت—بدون علائم کروناویروس مانند گلودرد و تب و اسهال.

مدیر ملی بهداشت ماموریت در اوریسا Shalini پاندیت گفت: تا به حال دولت شد تست فقط حدود 400 نمونه یک روز در سه آزمایشگاه از جمله منطقه ای مرکز تحقیقات پزشکی در Bhubaneswar. “با نصب و راه اندازی یک Cobas 6800 دستگاه دوم مانند ماشین آلات در هند حداقل 600 اضافی نمونه آزمایش می تواند با استفاده از روش PCR در نظر گرفتن مجموع به بیش از 1000” گفت: پاندیت. تا شب جمعه Odisha تا به حال مورد آزمایش قرار 3547 نمونه ماهاراشترا در حالی که تا به حال مورد آزمایش قرار 32051 بالاترین در کشور است.

او با این حال روشن است که افزایش درجه نمونه تست ممکن است رخ دهد از دوشنبه به عنوان تیم آماده. “وجود دارد یک سبک خاص از مخلوط کردن و استخراج مواد شیمیایی. تیم آموزش دیده گرفتن در آن,” او گفت:.

مقامات گفت: به غیر از تست افرادی که در حال بازگشت از خارج از کشور و همچنین کسانی که حضور داشتند مذهبی جماعت Tablighi Jamaat ماه گذشته دولت در حال انجام است تصادفی به صورت بدون علامت به عنوان به خوبی به عنوان علامتی موارد است.

“ما در حال آوردن افراد به صورت تصادفی در مهار مناطق و همچنین از خارج از مناطق برای جمع آوری نمونه مراکز باز در مدارس برای جمع آوری خود را سواب بینی. قبل از این مستند به پایان می رسد و ما می خواهیم به مطمئن شوید که وجود دارد این است که صفر به جامعه انتقال Covid-19. خط مقدم سلامت کارگران که در حال رفتن خانه به خانه نیز در حال آزمایش است. برای تمام موارد مثبت ما در حال آزمایش 40-60 افرادی که در تماس با آنها در پرواز یا قطار. تا کنون هیچ یک از آنها را آزمایش مثبت” گفت: پاندیت.

مدیر آموزش پزشکی دکتر CBK Mohanty گفت: دولت به دنبال دو لاخ تست کیت از جمله سریع تست کیت برای پوشش تعداد زیادی از مهاجران که به دولت بازگشت و پس از این مستند به پایان می رسد. در این تست آنتی بادی ساز با 80-90 درصد دقت را کاهش می دهد بار بر روی دولت برای غربالگری و قرنطینه مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>