بمبئی: قوم و خویش می گویند مرد مرده به هشت بیمارستان او را تبدیل به دور

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Laxman سینگ , تبسم Barnagarwala | بمبئی | منتشر شده 19 آوریل سال 2020 4:20:12 am

Coronavirus death, Coronovirus cases, COvid 19 positive, Mumbai cases, indian express news Rasal یک راننده تاکسی در یک مسیر بین Worli و Prabhadevi ایستگاه راه آهن. (Representaational تصویر)

49-ماه-پیر مرد, شکایت از تنگی نفس شدید درگذشت خانواده او تلاش ناموفق برای اعتراف او در هشت بیمارستان بین جمعه شب و شنبه صبح برادر خود ادعا کرده است.

“برادر من می تواند ذخیره شده اگر او قرار داده شده است در یک زمان. تقریبا هشت ساعت ما با عجله از یک بیمارستان به دیگری. در هر بیمارستان ما خواهش کرد که مقامات به اعتراف او. اما همه تلاش ها بیهوده بود. ما او را از دست داد گفت:” Avidan Rasal و برادر کوچکتر از Sudarshan Rasal (49).

Rasal زندگی در Worli یک کانون در بمبئی برای COVID-19. وجود دارد حداقل 388 مورد تأیید در بخش بالاترین برای هر بخش در بمبئی. Sudarshan اغلب سرفه و مشکلات تنفسی بود به دیابت و فشار خون بالا. او تا به حال یک سرفه خفیف برای چند روز گذشته. در شب جمعه او تا به حال مشکلات تنفسی و تهوع و استفراغ. خانواده اش با عجله او را به Kasturba بیمارستان به عنوان آنها فکر می کردند او به عفونت است. Avidan گفته پزشکان وجود دارد مورد بررسی قرار او را بدون هیچ گونه آزمون و گفت که او نمی باید COVID-19.

از طریق آنها رفت و به Nair بیمارستان سنت جورج, KEM گوش و حلق بیمارستان, جهانی, Laney و سپس Nanavati قبل از بازگشت به خانه. او سرانجام در صبح به علت زجر تنفسی حاد. خانواده هرگز نمی خواهد می دانم که اگر او تا به حال COVID-19 دلیل شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) دستورالعمل انجام نمی دهد جمع آوری گرد و خاک از یک شخص مرده.
خانواده اتهام او رد شد پذیرش در هر دو BMC و بیمارستان های خصوصی با توجه به کمبود تخت. آنها زندگی می کنند در Bavan Chawl در Worli که اعلام شد یک مهار منطقه در هفته گذشته پس از یک COVID-19 مورد یافت شد در عرض یک کیلومتر از محل اقامت خود را. ترین خوشه در Worli شده اند تبدیل به مهار مناطق.

Rasal یک راننده تاکسی در یک مسیر بین Worli و Prabhadevi ایستگاه راه آهن.

Dr Akash Khobragade پزشکی سرپرست در سنت جورج در بیمارستان گفت: “ما تنها اعتراف مهم COVID-19 بيمار با اشباع اکسیژن کمتر از 90 درصد است. پایدار بیماران معمولا” او گفت:.
KEM دین Dr Hemant Deshmukh گفت: “KEM است اختصاص داده شده COVID-19 بیمارستان. اگر بیمار دارای علائم او را به رفتن به بیمارستان اختصاص داده شده.”

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>