Mann ki Baat زندگی می کنند به روز رسانی: عذر خواهی برای این مراحل سخت می گوید PM مودی

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

Mann ki baat, Mann ki baat radio program, Mann ki baat program, PM Modi Mann ki Baat, Mann ki Baat PM Modi, PM Modi coronavirus, coronavirus nationwide lockdown, coronavirus, COVID-19, India news, Indian Express نخست وزیر نارندرا مودی اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور مستند در روز دوشنبه. (عکس)

Mann ki Baat زندگی می کنند به روز رسانی: نخست وزیر نارندرا مودی در حالی که پرداختن به ملت خود ماهانه برنامه رادیویی ‘Mann ki Baat’ عذر خواهی کرد برای تصمیم سخت از 21 روز در سراسر کشور مستند. “مبارزه با کروناویروس بی سابقه است بنابراین ما تا به حال بی سابقه ای را و سخت گیری,” او گفت:. “اجتماعی فاصله اولین گام برای مبارزه با کروناویروس اما این به آن معنا نیست که ما کاهش تعامل اجتماعی,” او اضافه شده است.

دنبال coronavirus هند مارس 29 آخرین به روز رسانی در اینجا

ستایش پزشکان خود را برای تلاش مستمر PM مودی گفت: “Acharya Charak گفته بود که کسی که در خدمت بیماران بدون تمایل هر گونه مواد به دست آوردن بهترین دکتر. سلام من هر پرستار امروز همه شما در حال کار با فداکاری بی نظیر. جهان, جشن سال 2020 به عنوان سال بین المللی پرستار و ماما”.

روز دوشنبه نخست وزیر اعلام کرد که 21 روز در سراسر کشور مستند به مبارزه با ویروس ها و جلوگیری از گسترش آن. اما از آنجا که مستند هزار نفر از کارگران مهاجرکه از دست داده اند شغل خود را در حرکت می کندقصد بازگشت به روستاهای خود را.

نخست وزیر در پایان ماه برنامه ‘Mann ki Baat’ پخش شد بر روی DD ملی, All India Radio و برنامه خود را. Akashvani پخش خواهد شد این برنامه در زبان های منطقه ای درست پس از فیلم هندی یکی پس از اتمام.

در ماه گذشته ‘Mann ki Baat گفت: “جدید هند” بود آماده به کار تحت روش و در این “جدید هند” زنان به مصرف سرب در مواجهه با چالش های جدید است. با استناد به نمونه هایی از زنان با انجام کار فوق العاده ای در سراسر کشور مودی همچنین گفت: “سن و ناتوانی” شد دیگر موانع در دستیابی به اهداف.

نخست وزیر با اشاره به زنان در Purnea که با تشکیل یک گروه خود کمک و از درآمد ناچیز پرداخت از توت پیله آنها در حال حاضر ساخت البسه ابریشمی که برای فروش هزار روپیه. او همچنین به نمونه هایی از 105 ساله که به تازگی پاک کردن سطح 4′ آزمون در کرالا, a 12-year-old girl who مدرج کوه آکونکاگوا در آمریکای جنوبی و یک مرد جوان از, Uttar Pradesh با ناتوانی جسمی که خود را باز کرد دمپایی واحد تولیدی به خانه درایو خود را نقطه.

ساعت مودی نیز مورد تحسین قرار گرفته ISRO برای آن تلاش در الهام بخش کودکان را به علم. “بازدید کننده گالری ساخته شده در Sriharikota که می توانید صندلی 10,000 مردم و این می تواند رزرو آنلاین نیز هست. من گفته شده که بسیاری از مدارس در حال گرفتن دانش آموزان به آنها نشان می دهد راه اندازی موشک…من درخواست مدیران مدارس و معلمان به استفاده از این تسهیلات در آینده نیز هست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>